Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Korcz wzięła ślub! Na ślubie pojawiły się same gwiazdy!

Córka Anny Korcz (49 l.), która po mamie dostała również imię Anna, w sobotę 14 lipca 2018 roku wyszła za mąż. Wesele okazało się zbiorowiskiem polskich gwiazd, które tłumnie przybyły na uroczystość.

Ania, jest najstarszym dzieckiem aktorki, którą widzowie pokochali za rolę w serialu "Na Wspólnej". W tę sobotę nie zabrakło wzruszeń, bowiem Anna wydała córkę Anię za mąż.

Reklama

Panna młoda wraz ze swoim ukochanym Piotrem powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w jednym z warszawskich kościołów, a młodej parze towarzyszyli nie byle jacy goście weselni.

Na weselu Ani pojawili się Anna (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy, Marcelina Zawadzka (29 l.), Zofia Zborowska (31 l.),  czy Katarzyna Skrzynecka (47 l.) z mężem. Gwiazdy bardzo chętnie zdawały relację już z sali weselnej, gdzie widać było na załączonych przez nich filmikach, że humory wszystkim dopisują.

Trudno także nie wspomnieć o kreacjach, bo celebryci naprawdę tego dnia się postarali. Uwagę zwracała sukienka Ani Lewandowskiej, która była w dużej części prześwitująca!

Oczywiście oczy wszystkich gości i obiektywy fotografów były skierowane na młodą parę, która zadała szyku. Córka Anny Korcz nie zdecydowała się jednak na tradycyjną biel, a na zwiewną sukienkę w kolorze kawy z mlekiem. Z pewnością był to niezapomniany ślub, który bardzo przeżywała mama panny młodej:

"Czekałam na ten moment 1,5 roku... I nastał, tak jak wszystko :jedno, po drugim, tak jak dzisiaj słonce, po deszczu..." - napisała wzruszona aktorka na swoim profilu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz | Ania Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje