Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Robert Lewandowski zabrał głos na temat swojej nowej fryzury. Już wszystko jasne!

Robert Lewandowski (29 l.) niedawno zmienił fryzurę. Ciemne włosy przefarbował na siwy blond! Dlaczego zdecydował się na taki krok? Wyjaśnił to w pomeczowym wywiadzie. Już wszystko jasne!

Radykalna zmiana fryzury Roberta Lewandowskiego nie przeszła niezauważona. Wręcz przeciwnie! Spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dziennikarzy oraz fanów piłkarza. 

Reklama

Zawodnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium pochwalił się swoimi nowymi jasnymi włosami i napisał: "Czasem potrzebne jest coś zmienić". 

Dlaczego zdecydował się akurat na taką zmianę? Teorii było wiele. Można było usłyszeć głosy, że ma to związek z jakąś reklamą. 

A jaka jest prawda? Głos zabrał w końcu sam zainteresowany i krótko wyjaśnił, o co chodziło. Okazuje się, że nową fryzurą... chciał nawiązać do trenera Bayernu, 72-letniego, całkiem siwego, Juppa Heynckesa. 

"On jest dla mnie wzorem do naśladowania. Chciałem zrobić coś innego niż inni. Jestem starszy, więc siwy może do mnie pasować. Mojej żonie również się podoba" - powiedział w jednym z pomeczowych wywiadów.

***
Zobacz więcej materiałów


Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy