Reklama
Reklama

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na randce w Wenecji. Paparazzi zrobili im zdjęcia

Wenecka sielanka Anna i Roberta Lewandowskich! Podwójną randkę, na którą udała się znana para, sfotografowali paparazzi. Na fotkach widzimy, że piłkarz oraz jego żona bawili się doskonale, a humory dopisywały.

Anna i Robert Lewandowscy w ciągu trwania piłkarskiego sezonu nie mają dla siebie tyle czasu, ile by chcieli. Intensywne treningi, ważne mecze - zarówno w Bundeslidze jak i w europejskich pucharach - to wszystko mocno angażuje "Lewego". Jako profesjonalista piłce nożnej oddaje się w 100 procentach.

Tym bardziej małżonkowie doceniają wspólne, rodzinne momenty, gdy mogą pobyć razem ze sobą i swoimi córeczkami: Klarą i Laurą. A już tym bardziej ważne są dla nich chwile tylko we dwoje. 

Takie mieli ostatnio okazję spędzić! Anna pochwaliła się na Instagramie, że wybiera się na randkę z mężem. Opublikowała też wspólną fotkę. I powiało luksusem. Okazało się, że Lewandowska na wyjście postawiła na stylizację wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Reklama

Czarna sukienka z odkrytymi plecami pochodzi z kolekcji Saint Laurent, sandałki od Aminy Muaddi kosztują prawie 6 tysięcy złotych, a za zieloną torebkę marki Botega Veneta trzeba zapłacić 1250 euro. 

Lewandowscy razem w Wenecji. Udali się na podwójną randkę

To nie koniec romantycznych spotkań państwa Lewandowskich. Okazuje się, że na randkę wybrali się... do Włoch. Krok w krok za nimi podążyli paparazzi, którzy w Wenecji mieli istny raj. Mogli uchwycić znaną parę podczas obiadu we włoskiej restauracji i rejsu łodzią.

Okazało się też, że weneckich ulic Anna i Robert nie przemierzali we dwójkę. Towarzyszyli im przyjaciele: Kamil Haidar i Zofia Ślotała.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

DEMI ROSE PRZESADZIŁA?! ZDJĘCIA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

CHLOE FERRY POKAZUJE ODCHUDZONĄ SYLWETKĘ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy