Reklama
Reklama

Rober Gawliński i jego żona posłuchali rad rządu. Tak na tym wyszli!

Lider Wilków, Robert Gawliński (58 l.) wyprowadził się jakiś czas temu z Polski do Grecji. Towarzyszy mu oczywiście ukochana żona, z którą jest od wielu lat. Muzyk przyznaje, że wziął sobie do serca rady rządu i zmienił swoje życie o 180 stopni. Oto jak dziś wygląda ich życie...

Robert Gawliński wyjechał do Grecji

Robert Gawliński zdobył popularność jako lider zespołu Wilki, z którym stworzył hity "Baśka" (sprawdź!), "Urke" (sprawdź!), "Bohema" (sprawdź!) czy "Son of the blue sky" (posłuchaj!).

Reklama

W zeszłym roku do życia Gawlińskiego zawitała spora rewolucja. Wokalista nie tylko całkowicie zmienił swój wizerunek, ale również wyprowadził się wraz z żoną do Grecji.

Główną przyczynę stanowiła kondycja branży rozrywkowej w Polsce w okresie pandemii koronawirusa. Para spełniła swoje marzenie, ponieważ od początku czuli się tam jak w raju.

Robert żartobliwie podsumował, że posłuchał rad rządu o zmianie zawodu i teraz został... rolnikiem, zbierającym oliwki. Muzyk czuje się bardzo spełniony, mogąc pielęgnować własne cytrusy i zioła.

Porzucił też rock&rollowe ubrania i ściął włosy, a do jego garderoby zawitały kolory. Małżonka z kolei przefarbowała się na blond.

Burzliwy związek Gawlińskich

Okazuje się, że związek Roberta i Moniki zawsze był burzliwy. Partnerka wiele razy chciała już zakończyć ich relację.

Kłócili się, trzaskali drzwiami, a pewnego dnia nawet nóż wylądował w pośladkach męża! Zawsze jednak udawało im się znaleźć drogę porozumienia.

Kiedy się poznali, Monika była jeszcze w drugiej klasie liceum. Jego wyjątkowy głos po prostu ją zaczarował...

Gdy miała 20 lat, wokalista poprosił ją o rękę. Pobrali się w 1987 roku, tuż przed operacją pana młodego, który dowiedział się, że... ma guza przysadki mózgowej.

Życie wielokrotnie wystawiało ich miłość na próbę. Sława mocno uderzyła do głowy Robertowi i wiele czasu zajęło mu zrozumienie, że to rodzina jest najważniejsza w życiu.

Jego synowie - Emanuel i Benjamin - są już dorośli i grają w zespole Wilki. Kiedyś jednak zdarzało mu się wracać do domu nad ranem w towarzystwie innych kobiet... nawet, gdy już był ojcem.

Dzisiaj pracują razem, co też powoduje wiele konfliktów. Monika jest agentką i menedżerką Roberta.

To właśnie ona przekonała go, aby reaktywował zespół. Nowy album jest już w drodze, a ukochana zajmie się jego promocją.

Zobacz też:

Żulczyk po pierwszej rozprawie o znieważenie prezydenta. "Nie miałem intencji znieważenia"

Beata Tadla żegna Durczoka na antenie. Dziennikarka przerwała rozmowę

Kim jest Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Gawliński | Monika Gawlińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy