Reklama
Reklama

Rihanna wzięła ślub z ASAP Rockym? Najnowszy teledysk nie pozostawia złudzeń!

Rihanna (34 l.) i ASAP Rocky (33 l.) nieustannie zwracają na siebie uwagę światowych mediów. Zaawansowana ciąża artystki, aresztowanie rapera, pogłoski na temat rzekomej zdrady to tylko kilka newsów z codzienności tej gorącej pary. To nie koniec rewelacji: Rihanna i ASAP właśnie powiedzieli sobie "tak" w najnowszym teledysku rapera. Faktycznie są już małżeństwem?

Rihanna wzięła ślub z ASAP Rockym? Najnowszy teledysk nie pozostawia złudzeń!

Rihanna może spać spokojne: po aferze z aresztowaniem ASAP Rockiego na lotnisku w Los Angeles udało mu się szybko opuścić zakład karny, po uiszczeniu kaucji w wysokości około 2,3 mln złotych. Mogłoby się wydawać, że zakochani będą teraz w domowym zaciszu oczekiwali narodzin ich pierwszego dziecka. Nic bardziej mylnego - raper właśnie wrzucił do sieci nowy teledysk, którym ostatecznie udowadnia, że pogłoski na temat jego zdrady były kompletną bzdurą.

Reklama

W premierowym klipie "D.M.B." możemy zobaczyć jeszcze nieciężarną Rihannę, z którą raper przytula się i całuje. Niedługo potem pojawiają się weselnicy, kwiaty i piosenkarka ubrana w zjawiskową, czerwoną suknię ślubną. Około trzeciej minuty teledysku widać jak raper "oświadcza się" wokalistce ukazując grill na swoich zębach z pytaniem "Wyjdziesz za mnie?", na co Riri również "odpowiada" nazębną biżuterią "Tak". Na końcu teledysku widać planszę z parą młodą i napis "Koniec".

Para oficjalnie nie potwierdziła, czy artystyczny teledysk ma wiele wspólnego z rzeczywistością i czy faktycznie raper i wokalistka są już małżeństwem.

ASAP Rocky w przeszłości spotykał się z Iggy Azaleą, Chanel Iman i Ritą Orą, zaś Rihanna umawiała się z Chrisem Brownem, Drake'iem i Mattem Kempem.

Zobacz też:

Rihanna może spać spokojnie: ASAP Rocky opuścił areszt! Ile kosztowała go wolność?

Izabella Krzan prezentuje zgrabną sylwetkę w skąpym bikini! Ma sentymentalne znaczenie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | ASAP Rocky
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy