Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Richardson rozmawia z dziećmi o rozwodzie

Dotychczas zarówno Monika Richardson jak i Zbigniew Zamachowski milczeli jak zaklęci na temat swojego romansu, a pytani o swoje rozwody odmawiali komentarza. W końcu znana dziennikarka postanowiła przerwać ciszę.

Jak podaje "Fakt", w "Dzień Dobry TVN" Monika Richardson wyznała, że w tym trudnym dla rodziny czasie stara się jak najwięcej rozmawiać z dziećmi o tym, czego są świadkami. "Moja mama nigdy mi się nie zwierzała. Ani wtedy, gdy rozstawała się z tatą, ani gdy miała problemy" - mówi.

Reklama

"Moje dzieciaki są bardzo mądre, widzą doskonale, co się dzieje. Tłumaczę im, że mamie jest smutno, że coś w życiu nie wyszło" - zwierza się.

Jak pewien czas temu informowały tabloidy, mąż prezenterki, pilot Jamie Malcolm, wyprowadził się z ich wspólnego domu w Wilanowie i wrócił do Wielkiej Brytanii. Głównym powodem rozstania po jedenastu latach małżeństwa jest nowa miłość Moniki.

Zbigniew Zamachowski, w ramionach którego znalazła pocieszenie Richardson, ma jeszcze gorzej: żona żąda całkowitego prawa do opieki nad ich czwórką dzieci...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | rozwód | Zamachowski Zbigniew | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama