Reklama
Reklama

Renata Pałys nie wpuszczona do znanego hotelu. Interweniowała ochrona

Renata Pałys, aktorka znana z serialu „Świat według Kiepskich” postanowiła ostatnio uciec z zaśnieżonej Polski prosto do zimowego Nowego Jorku. Pora roku i miejsce wyprawy sugerują wycieczkę inspirowaną śladami kultowego filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Jak się okazuje, aktorka faktycznie zwiedzała charakterystyczne dla filmu miejsca. Nie obyło się jednak bez przygód, a nawet interwencji ochrony hotelowej.

Trudno wyobrazić sobie polskie święta bez filmu "Kevin sam w domu" czy "Kevin sam w Nowym Jorku" oglądanych w Polsacie. Klimat zimowego Nowego Jorku postanowiła poczuć na własnej skórze znana z serialu "Świat według Kiepskich" Renata Pałys. W podróży towarzyszyła jej przyjaciółka, aktorka Monika Dawidziuk, którą możemy oglądać w serialu "Skazana". Panie zapragnęły zobaczyć znane z serii filmowej miejsca.

Renata Pałys w Nowym Jorku. Podróż pełna przygód

Relacją z wycieczki panie dzielą się za pośrednictwem Instagrama. Obserwatorzy mogli poczuć się niemalże tak, jakby sami tam byli.

Reklama

Na liście punktów obowiązkowych do zobaczenia w Nowym Jorku znalazł się oczywiście Manhattan. Podróżniczki miały już okazję zobaczyć Brooklyn czy zaliczyć spacer po robiącym spektakularne wrażenie Central Parku.

Robiąc wycieczkę w klimacie filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" nie można zapomnieć o charakterystycznym, najważniejszym miejscu! Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Renata Pałys i Monika Dawidziuk nie wpuszczone do hotelu. W akcji ochrona

Przyjaciółki chciały koniecznie zajrzeć do środka słynnego hotelu, w którym rozgrywa się znaczna większość akcji filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Budynek robi ogromne wrażenie, jest przepiękny, urządzony z przepychem, ale jednocześnie gustownie. Zobaczenie go na żywo z zewnątrz i od środka, to wyjątkowe przeżycie. Niestety, aktorkom nie udało się spełnić tego marzenia.

Renata Pałys nie kryła emocji podczas relacjonowania tych chwil na swoim Instagramie.

"Jedziemy się napić kawy w Hotel Plaza. No, bo zbliżają się święta, Kevin i te sprawy. Nadeszła ta wiekopomna chwila, że stoimy u wrót Plaza Hotel w poszukiwaniu Kevina, który jest sam w Nowym Jorku. Może go znajdziemy dziś. Przy 5th Avenue, żeby nie było niedomówień" - mówiła.

Niestety, wielkie plany spełzły na niczym, a marzenia aktorek o zobaczeniu wnętrza słynnego hotelu zostały brutalnie zdeptane przez ochroniarza. Jak się okazało, chociaż ochroniarzowi Hotelu Plaza wpadł w oko outfit jednej z pań, to jednak pozostał on nieugięty i, zgodnie z polityką firmy, nie mógł wpuścić do środka nikogo bez wcześniejszej rezerwacji.

Jaki strój przyciągnął uwagę ochroniarza? Mowa tutaj o kreacji, którą na tę okoliczność przyodziała Monika Dawidziuk, znana jako Amfisa z serialu "Skazana". Aktorka miała na sobie soczyście pomarańczową i bardzo wzorzystą kurtkę, do której dopasowała pomarańczową czapkę. Renata Pałys postawiła z kolei na klasyczną elegancję i przyodziała płaszcz w biało-czarną kratkę.

Choć nie wszystko poszło tak, jak aktorki zaplanowały, to z pewnością nie będzie to koniec ich przygód w Nowym Jorku.

Zobacz także:

Aktorka "Świata według Kiepskich" w żałobie. Nie miała znikąd pomocy. Od jej słów łamie się serce 

Ledwie "Paździochowa" pilnie spisała testament, a tu takie wieści o pogrzebie. Rodzina może mieć problemy

Gwiazda "Kiepskich" grzmi na PKP. Kupiła bilet w pierwszej klasie, a tam takie niedogodności. Wszystko opisała


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Pałys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy