Reklama
Reklama

Ledwie "Paździochowa" pilnie spisała testament, a tu takie wieści o pogrzebie. Rodzina może mieć problemy

Renata Pałys zasłynęła swoją kultową dla wielu rolą Paździochowej w "Świecie według Kiepskich". Aktorka słynie także z mówienie tego, co naprawdę myśli, za co fani jeszcze bardziej ją uwielbiają. Ostatnio jednak przeraziła wyznaniem dotyczącym spisania testamentu. Teraz doszły wieści o planach na własny pogrzeb. Rodzina może mieć z tym spore problemy...

Renata Pałys przez lata wcielała się w postać złośliwej i stanowczej żony Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich". Rola ta przyniosła jej wielką popularność i uwielbienie fanów. 

Aktorka mocno aktywna jest także w swoich social mediach, gdzie zawsze pisze to, co myśli. 

Głośno swego czasu było o jej narzekaniach na PKP. Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ. 

Reklama

Niedawno gwiazda udzieliła z kolei wywiadu Plejadzie, wywołując ponownie wielkie poruszenie. 

Renata Pałys pilnie spisała testament

Serialowa Helena Paździoch wyjawiła bowiem, że już spisała testament i nie rozumie, skąd to zdziwienie i zaniepokojenie wśród jej fanów. Miała ku temu ważny powód:

"Zrobiłam to przed moją pierwszą daleką podróżą. Uważam, że to zupełnie normalna rzecz. Nie rozumiem, czemu budzi takie emocje. Znam wiele rodzin, które zostały skłócone, dlatego że ktoś nie zostawił testamentu i nagle zmarł" - wyznała aktorka.

Gwiazda na tym jednak nie poprzestała. Widząc tylu odchodzących nagle przyjaciół, w tym serialowego męża, postanowiła zawczasu zaplanować także swój pochówek! 

Renata Pałys zaplanowała swój pogrzeb. Mogą być problemy

"Już zapowiedziałam moim bliskim, że po śmierci chciałabym zostać skremowana. A następnie, żeby moje prochy zostały rozsypane. Grób to zobowiązanie dla kolejnych pokoleń. Nie chcę, żeby ktoś stawał nad moim grobem i kładł kwiaty na moim nagrobku" - przekazała. 

Okazuje się jednak, że rodzina może mieć przez to spore problemy. 

"Warto jednak dodać, że tego typu praktyka jest w naszym kraju niezgodna z prawem. Za rozsypywanie prochów poza cmentarzem grozi kara 5 tys. grzywny lub nawet pozbawienia wolności" - alarmuje "Super Express". 

Zobacz też:

Paździochowa z "Kiepskich" nie wytrzymała. Padły mocne słowa

Renata Pałys rozgoryczona zakończeniem serialu "Świat według Kiepskich": "Nie mieliśmy nawet okazji się pożegnać

Grabowski wyznał prawdę - oto co powiedział o swoich wnuczkach. Przykre słowa aktora...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Pałys | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy