Reklama

Reklama

Reklama

Paździochowa z "Kiepskich" nie wytrzymała. Padły mocne słowa

Renata Pałys (65 l.) popularność zdobyła jako odtwórczyni roli Heleny Paździoch w sitcomie Polsat "Świat według Kiepskich". Dzięki temu 65-latka może pochwalić się sympatią i uznaniem widzów. Aktorka jest również bardzo aktywna w social mediach. To właśnie na swoim facebookowym profilu udostępniła post, w którym nie szczędziła gorzkich słów na temat Polskich Kolei Państwowych.

Renata Pałys pomimo swojego wieku jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej facebookowy profil obserwuje ponad 6 tysięcy wiernych fanów. To właśnie tam aktorka zamieszcza informacje związane ze swoim życiem prywatnym oraz zawodowym.

Niedawno 65-latka podzieliła się z internautami dość przykrą sytuacją, która przydarzyła się jej podczas podróży.

Renata Pałys ostro o Polskich Kolejach Państwowych

Renata Pałys postanowiła opisać w sieci wydarzenie, które miało miejsce parę dni temu. 65-latkę spotkało przykre doświadczenie w związku z opóźnionymi pociągami PKP. Okazuje się, że do takich sytuacji może dość nie tylko zimą, ale również i latem.

Reklama

Aktorka we wpisie na Facebooku nie przebierała w słowach. Była oburzona nie tylko opóźnieniem środka transportu, ale również niezbyt wygodnymi ławkami znajdującymi się na peronie.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów aktorki. Większość przyznała jej racje, a niektórzy nawet opisali swoje doświadczenia.

Jechałem kiedyś z Wrocławia do Olsztyna. Pociąg stanął w polu pod Rawiczem i stał, bez żadnego komunikatu, 8 godzin

Zgadzam się - pisali w sekcji komentarzy fani aktorki.

Renata Pałys - życie prywatne i kariera

Renata Pałys urodziła się 12 października 1956 roku we Wrocławiu. W 1980 roku ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST we Wrocławiu.

Od 1980 do 1981 roku pracowała w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. W 1981 roku występowała w Teatrze Współczesnym im. Wiercińskiego we Wrocławiu. W 1982 roku przeniosła się do Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Od 1992 do 1993 roku była współpracownikiem działu kultury wrocławskiej "Gazety Wyborczej".

Od 1999 roku wciela się w postać Heleny Paździochowej w serialu "Świat według Kiepskich". Jest autorką scenariusza 561. odcinka tego serialu oraz współscenarzystką odcinka 569.

19 grudnia 2008 roku była uczestniczką odcinka specjalnego programu "Gdzie jest Kłamczuch?".

Od 2009 roku prowadzi działalność pedagogiczną w studium aktorskim. Od 2008 do 2012 roku była menedżerką rockowego zespołu muzycznego "All Sounds Allowed". W 2015 roku założyła fundację "Wreszcie".

W 1982 roku wyszła za mąż za Krzysztofa Pałysa, którego poznała we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. Mają syna Krzysztofa.

Zobacz też:

Marzena Kipiel-Sztuka straciła jedyne źródło dochodu! Mówi wprost: "Nie mam oszczędności..."

Marzena Kipiel-Sztuka prostuje plotki o rzekomej zrzutce i młodym kochanku
Kipiel-Sztuka przerwała milczenie na temat zbiórki pieniędzy dla niej! "Czy ludzie nie mają własnego zajęcia i własnych problemów?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Pałys | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy