Reklama
Reklama

Gwiazda "Kiepskich" grzmi na PKP. Kupiła bilet w pierwszej klasie, a tam takie niedogodności. Wszystko opisała

Renata Pałys ogólnopolską popularność zdobyła jako odtwórczyni roli Heleny Paździoch w sitcomie "Świat według Kiepskich". To właśnie dzięki tej roli kobieta może pochwalić się sympatią i uznaniem widzów. Aktorka jest również bardzo aktywna w social mediach. To właśnie na swoim facebookowym profilu zrelacjonowała podróż pociągiem PKP.

Renata Pałys opowiedziała o smutnej przygodzie w pociągu

Renata Pałys jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej facebookowy profil obserwuje ponad 6 tysięcy internautów. To właśnie tam 66-latka zamieszcza informacje związane ze swoim życiem. Niedawno kobieta podzieliła się z internautami dość przykrą sytuacją, która przydarzyła się jej podczas jazdy Polskimi Kolejami Państwowymi.

Zobacz też: Renata Pałys ma szalony pomysł na własny pogrzeb i pochówek. Problem w tym, że jest... nielegalny!

Reklama

Renata Pałys skarży się na pociąg

Renata Pałys w długim wpisie wyznała, że podróżowała ostatnio pierwszą klasą. Mogłoby się więc wydawać, że wycieczka przebiegnie sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Niestety okazało się zupełnie inaczej. Aktorka opisała, że jej pociąg miał opóźnienie, a w trakcie jazdy nastąpiła awaria klimatyzacji. Dodatkowo w pierwszej klasie Pałys nie mogła skorzystać z toalety.

"PKP Intercity IC. W pierwszej klasie toaleta zamknięta na stałe, awaria klimatyzacji, więc zimno jak w psiarni, no i oczywiście spóźniony. Bo jakże by inaczej. Wiem, nudna jestem" - napisała przejęta Renata na Facebooku.

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka miała tak złe doświadczenia. Parę miesięcy temu Pałys również podróżowała koleją. Wtedy pisała w sieci, że jej pociąg spóźnił się aż 110 minut.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów aktorki. Większość jej współczuła, niektórzy jednak nie wykazali współczucia i postanowili wyśmiać całą sytuację, nawiązując do serialu, w którym grała przez wiele lat.

"Czytając komentarze, widzę, że rola Heleny zostanie z Panią do końca świata"

"Można zażądać zwrotu części biletu"

"Tak to w Polsce wygląda, płaci się, a oni jeszcze śmieją się w twarz"

Zobacz też:

Renata Pałys dostawała groźby karalne. Tak potraktowali ją policjanci...

Renata Pałys ze "Świata według Kiepskich" ostro o młodych aktorach: "MNÓSTWO MIERNOT na szczycie"

Renata Pałys została zlekceważona na komisariacie? "Nie mogłam w to uwierzyć"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Pałys | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy