Przejdź na stronę główną Interia.pl

Renata Kaczoruk oskarża TVN o manipulację?!

Renata Kaczoruk (29 l.) postanowiła w szczerych słowach skomentować to, jak jej osoba jest pokazywana w programie "Azja Express". Żona (?) Wojewódzkiego jest bardzo rozczarowana!

Jeszce niedawno Przemysław Saleta skarżył się na to, że producenci programu "Azja Express" celowo zmanipulowali obraz, który został pokazany w telewizji. Bokser na swoim Facebooku napisał, jakie były prawdziwe kulisy jego odpadnięcia z show.

Teraz inna uczestniczka głośnego programu postanowiła odnieść się do tego, co TVN pokazuje w kolejnych odcinkach. Według niej obraz został zmanipulowany, a ona sama została zaprezentowana jako niesympatyczna, komiksowa postać.

"Nie dziwią mnie i nie pozostają mi obojętne Wasze reakcje. Też nie polubiłabym Siebie, gdybym wierzyła, że jestem taka, jak w mozolnie zmontowanych 2 minutach wąsko wycinanych, pojedynczych fragmentach (!!) zdań... i zestawionych z nimi obrazów twarzy i akcji... wyciętych z 15h materiału... Nie było mi miło to oglądać. Byłam bardzo zaskoczona tą postacią na ekranie, ba, nie rozpoznałam jej i nie polubiłam. Drażniła mnie jej komiksowa, programowa jednowymiarowość" - napisała na Instagramie Renulka.

Reklama

Według Renaty jest to celowy zabieg, aby przyciągnąć uwagę widzów i wzbudzić w nich emocje. Dlatego żona (?) Wojewódzkiego zasugerowała swoim fanom, aby nie byli zbyt ostrzy w ocenianiu jej postaci, która - według niej - została zaprezentowana w bardzo krzywdzący dla modelki sposób.

Oglądając "Azja Express" faktycznie nie można oprzeć się wrażeniu, że Renata jest apodyktyczną zołzą, która za każdym razem chce postawić na swoim i nie słucha rad koleżanki, z którą tworzy drużynę.

Myślicie, że to tylko obraz wykreowany przez TVN? A może Renulka faktycznie jest rozpieszczoną zołzą?


Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk | Azja Express

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje