Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: Zastąpiła mu rodzinę?

Ona pójdzie za nim wszędzie, a on stracił dla niej głowę. Dla Kuby Wojewódzkiego (53 l.) Renata Kaczoruk (29 l.) jest ważniejsza od najbliższych.

Renata Kaczoruk do niedawna była znana wyłącznie jako modelka i partnerka życiowa telewizyjnego showmana Kuby Wojewódzkiego. Odkąd jednak występuje w programie "Azja Express" w TVN, sama stała się gwiazdą.

Niestety, gwiazdą budzącą negatywne emocje. Zyskała nawet przydomek "Żenulka".

Uczestnicy programu zarzucają jej skrajny egoizm, wyniosłość, lekceważenie zasad i opryskliwość. Jedna z nich, Małgorzata Rozenek-Majdan, tak o niej powiedziała: "Ten program pokazuje, jaki kto jest naprawdę, bo przez długi czas nie można udawać. Co za bitch!" - bitch w łagodnym tłumaczeniu z angielskiego oznacza sukę.

Renata Kaczoruk broni się, że to niesprawiedliwa opinia, że padła ofiarą telewizyjnego montażysty, który wyakcentował jej złe strony. "Nie było mi miło to oglądać. Ja też nie polubiłabym siebie" - napisała na portalu społecznościowym.

Jaka więc jest partnerka Kuby Wojewódzkiego? Współczuć jej, że zbiera niezasłużone cięgi, czy nie litować się, bo ma to, na co zasłużyła?

Reklama

Ona jemu się podoba, bo jest dokładnie taki sam


"Twoje Imperium" dotarło do osoby (nazwisko do wiadomości redakcji) bardzo dobrze zorientowanej w relacji Renaty Kaczoruk z rodziną Kuby Wojewódzkiego. "Renata ma niezbyt udaną karierę modelki za sobą i wielkie parcie na szkło" - usłyszał tygodnik.

"To Kuba sprawił, że została gwiazdą. Bez niego nie dostałaby się do 'Azji Express'. Co z tego, że zbłaźniła się na oczach całej Polski? Jest sławna, jej to wystarcza i wystarcza też Kubie. Odkąd się z nią związał, rodzina przestała się dla niego liczyć. Ciągle gdzieś razem znikają. Kuba nie ma już czasu dla matki, dla bliskich. Liczy się już tylko Renulka".

Informator tygodnika wspomina, że na początku znajomości Renata Kaczoruk przy rodzinie dziennikarza była cichą myszką. "Mało się odzywała, a jak już coś powiedziała, to było słabe" - mówi. "Ona zachowuje się tak, jakby nie potrafiła samodzielnie myśleć, ciągle powtarza po nim. Wszystkich to denerwuje, ale nie Kubę. Jemu to pasuje, bo on musi dominować. Mógł urobić sobie Renulkę, jak chciał. Owszem, jest ładna, ale rozkapryszona. Jemu się to podoba, bo jest taki sam - oboje zachowują się jak dzieci".

Zdaniem rozmówcy tygodnika Renulka pójdzie w ogień za Wojewódzkim. "A dla niego jest całą rodziną, bo zerwał z bliskimi" - usłyszała gazeta. "Jeśli wezmą ślub, to w sekrecie. Kuba rodziny nie zaprosi. Zresztą rodziny już nie ma, jest tylko Renulka".

ALEKSANDRA WEJNA

Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje