Reklama
Reklama

Remigiusz Mróz komentuje plotki o romansie z Joanną Opozdą. Zdjęcie związku na Facebooku wszystko wyjaśnia?

Czy polski show-biznes ma nową parę wśród celebrytów? Plotki na ten temat rozpoczęły się zaledwie kilka dni temu - po tym, jak w trakcie gali Bestsellerów Empiku, wzrok fanów przyciągnęły niejednoznaczne gesty Remigiusza Mroza (36 l.) i Joanny Opozdy (34 l.). Czy to oznacza, że pisarz i aktorka mają romans? Na to pytanie zdecydował się odpowiedzieć autor poczytnych kryminałów. Wydaje się jednak, że nie zaspokoi w ten sposób ciekawości internautów.

Remigiusz Mróz odebrał nagrodę na gali Bestsellerów Empiku

Remigiusz Mróz to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej poczytnych polskich pisarzy. Urodzony w 1987 roku autor bestsellerów jest także niezwykle twórczy - prozaik ma na swoim koncie ponad pięćdziesiąt książek! Niektóre z nich trafiły także na srebrny ekran w formie seriali.

Choć 36-latek uprawia prozę gatunkową, nie ogranicza się jedynie do thrillerów i kryminałów. Oprócz serii książek o Joannie Chyłce (m.in. "Kasacja", "Zaginięcie", "Rewizja") oraz o komisarzu Forście ("Ekspozycja", "Przewieszenie", "Deniwelacja"), bo Mróz ma na koncie także powieści science fiction. "Chór zapomnianych głosów" i "Echo z otchłani" cieszą się taką popularnością wśród czytelników, że według zapowiedzi, niebawem także doczekają się ekranizacji.

Reklama

Pomimo tego, że pisarz był nominowany do nagrody Bestsellery Empiku w ostatnich latach aż sześć razy z rzędu, statuetkę udało mu się odebrać tylko raz - i to w tym roku. Autor został uhonorowany za powieść "Projekt Riese", W kategorii "kryminał i thriller". Szczególną uwagę czytelników tym razem przyciągnęło jednak coś innego...

Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają romans?

Podczas uroczystej gali zorganizowanej z okazji przyznania nagród, autor "Behawiorysty" wyjątkowo dobrze bawił się w towarzystwie... Joanny Opozdy. Aktorka niejednokrotnie przyznawała się w mediach społecznościowych do tego, że jest stałą czytelniczką prozy Remigiusza, więc fani i dziennikarze zaczęli plotkować o ich rzekomym romansie.

Oliwy do ognia dodał fakt, że była partnerka Antka Królikowskiego robiła pisarzowi zdjęcia, gdy ten odbierał nagrodę i - jak zauważyli wielbiciele - była w niego "wpatrzona jak w obrazek". Cytując innego polskiego literata, można zapytać: "czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?".

Choć internauci bardzo entuzjastycznie zareagowali na wieść o domniemanym romansie 36-latka z młodszą od niego o dwa lata aktorką, sam Remigiusz Mróz szybko sprowadził wszystkich na ziemię. Karty postanowił odsłonić na swoim instagramowym profilu.

"Czas ujawnić prawdę na temat pogłosek łączących Asię Opozdę i mnie" - zaczął enigmatycznie.

Choć przez chwilę zabrzmiało to poważnie, pisarz odpowiedział w swoim stylu - z dystansem i poczuciem humoru. W relacji udostępnił bowiem... przeróbkę modnego ostatnio mema. Zresztą zobaczcie sami:

Czy taka odpowiedź usatysfakcjonuje fanów aktorki i pisarza? I czy w tych żartach kryje się choć ziarno prawdy? Wygląda na to, że na konkretną odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też:

Bestsellery Empiku 2022: Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą? Wygląda na to, że coś ich łączy!

Bestsellery Empiku 2022: nominacje, transmisja, kiedy, gdzie oglądać, Sanah, Podsiadło, Chylińska

Iga Świątek zaproponowała fanom wyzwanie. Remigiusz Mróz nie wytrzymał! Ale podniósł poprzeczkę...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Remigiusz Mróz | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama