Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

​Rafał Mohr zdobył wyjątkowy certyfikat! Ma go jako jedyny mężczyzna w Polsce

Rafał Mohr (46 l.) znany z takich produkcji jak: "Pierwsza miłość", "Brzydula", "Kler" czy "Pitbull. Ostatni pies" postanowił otworzyć się na nową ścieżkę zawodową. Aktor jako pierwszy mężczyzna w Polsce zdobył certyfikat z soul coachingu. Na czym polega nowa praca aktora?

Wychodzi na to, że Rafał Mohr poznał już wszystkie odpowiedzi. Aktor twierdzi, że nie trzeba nigdzie podróżować, ani nikogo o nic pytać, gdyż wszystko czego nam trzeba jest w nas.

Aby osiągnąć ten mistyczny stan musimy oczyścić naszą duszę z "wewnętrznych śmieci", a w tym już niedługo może pomóc nam Rafał.

Rafał Mohr trenerem dusz

Dość niedawno aktor zainteresował się teoriami Denise Linn, która twierdzi, że serce to siedziba duszy i należy słuchać jego głosu. To właśnie ona stworzyła nurt zwany soul coachingiem.

Na czym polega nowy zawód Rafała? Można powiedzieć, że uzdrawia on ludzkie dusze. Jak mówi sam aktor, on jest tylko przewodnikiem w drodze do oczyszczenia "niematerialnej" części klienta. 

Reklama

Takimi "śmieciami" mogą być toksyczne relacje, działania, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a które należałoby zmienić, a także wszystkie męczące nas sprawy. 

Rafał Mohr: Soul coaching to nie terapia

Nowy zawód aktora nie czyni go terapeutą. W porannym programie wyjaśnił, czym trening duszy różni się od typowej terapii. 

W soul coachingu chodzi o to, by klient wsłuchał się w swoje wewnętrzne potrzeby i wybrał to, co jest korzystniejsze dla jego duszy.

Aktor zapewnia, że ten sposób rozwiązywania wewnętrznych problemów jest wyjątkowy na tle innych terapii rozwojowych, gdyż pozwala na poznanie wszystkich zakątków swojego wnętrza.

Rafał na razie pochłonięty jest projektami aktorskimi, ale obiecał, że od wakacji zamierza prężenie rozwijać się w soul coachingu.

Chcielibyście zapisać się na sesję do Rafała Mohra, gdy będzie już taka możliwość?

***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »