Reklama
Reklama

Radosne wieści z domu Muńka Staszczyka. Muzyk dla niej chce zmienić życie

Muniek Staszczyk był gościem porannego programu stacji TVN. Muzyk znany z działalności w grupie T.Love pochwalił się informacją, że już wkrótce jego rodzina się powiększy. Staszczyk z niecierpliwością oczekuje tej chwili.

Muniek Staszczyk na stałe wszedł do grona gwiazd polskiej estrady, śpiewając z grupą T.Love takie przeboje jak: "Chłopaki nie płaczą", "Nie, nie, nie". "IV liceum", "Jest super" czy "Warszawa". Grupa dwa lata temu miała swój recital podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Świętowali wówczas 40-lecie na scenie. 

Reklama

Trudne chwile w życiu Muńka Staszczyka

Muniek Staszczyk w październiku ubiegłego roku obchodził 60. urodziny. Z tej okazji artysta udzielił kilku wywiadów, w których opowiadał o tragicznym wydarzeniu ze swojego życia. W 2019 roku, podczas pobytu w Londynie, wokalista upadł w pokoju hotelowym. Jego nieobecności nikt nie zauważył przez 13 godzin. Kiedy wreszcie udzielono mu pomocy, został natychmiast przewieziony do szpitala w Londynie. Po powrocie do Polski muzyk kontynuował leczenie. 

Dzisiaj Staszczyk bardzo dba o swoje zdrowie. Ma ku temu ważny powód. Jaki? O tym opowiedział w "Dzień dobry TVN".

Muniek Staszczyk przekazał radosne wieści

Muniek Staszczyk na kanapie śniadaniówki pochwalił się, że już wkrótce zostanie dziadkiem. 

"Moja ukochana córcia urodzi dziewczynkę. Termin porodu wyznaczono na 25 marca i wszyscy jesteśmy tym bardzo podekscytowani" - powiedział lider T.Love.

Tak artysta dowiedział się, że zostanie dziadkiem

W ubiegłym roku córka Staszczyka wyszła za mąż. Artysta nie ukrywał w wywiadach, że jednym z jego największych życzeń jest zostać dziadkiem. Teraz jego marzenie już lada moment się spełni. 

"Siedzieliśmy przy niedzielnym obiedzie, kiedy Mania poinformowała mnie i żonę, że będzie mamą. I choć prędzej czy później się tego spodziewałem, wbiło mnie w krzesło i nieźle przytkało. Po chwili dotarło do mnie, że zostanę seniorem rodu i prawie popłakałem się ze szczęścia" - wspominał wokalista.

Lider grupy T.Love ujawnił, że zamierza aktywnie włączyć się w wychowanie wnuczki, która ma nosić imię Roma. 

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Muniek Staszczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy