Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radosław Majdan ostro do internautki! Poszło o jego pasierbów!

Radosław Majdan (47 l.) i Małgorzata Rozenek-Majdan są szczęśliwym małżeństwem od 2016 roku. Z biegiem czasu okazało się także, że Radek stał się wspaniałym ojczymem dla dwóch synów Gosi z poprzedniego małżeństwa. Niestety, wygląda na to, że nie wszystkim się to spodobało.

Chociaż nikt im na początku nie wróżył długiego związku, to oni zaskoczyli wszystkich. Okazało się, że Gosia i Radek doskonale się dobrali odnaleźli wspólne szczęście w małżeństwie.

Reklama

Ani Gosia, ani Radek nie ukrywają, że dopełnieniem ich szczęścia jest dwóch synów Gosi, których ojcem jest Jacek Rozenek (50 l.). Chłopcy mieszkają z mamą i ojczymem, za którym szaleją. 

Widać, że były piłkarz ma niecodzienną więź z Tadeuszem i Stanisławem. Małżonkowie często chwalą się zdjęciami z pociechami Gosi i wówczas widać, że cała rodzinka doskonale czuje się w swoim towarzystwie. 

Obecnie przebywają na wakacjach na Lazurowym Wybrzeżu i przy okazji tego wypoczynku Gosia pochwaliła się uroczym zdjęciem Radka, który bawi się z chłopcami w basenie. 

Na zdjęciu Radek nosi jednego z synów Goni na plecach, a ten czule do niego się przytula. 

"Tak się cieszę, że ich mam" - napisała wzruszona gwiazda. 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których internauci zachwycali się niezwykłym uczuciem jakim darzą siebie wzajemnie Radek i chłopcy. Nie wszystkim jednak się to spodobało. 

"A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia?" - napisała jednak z internautek. 

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Widać, te słowa poruszyły najbardziej samego Radka, bo to on postanowił wdać się w dyskusję: 

"Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny, a może chamski.... Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni maja tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu" - napisał.

Męża poparła oczywiście Gosia, która dorzuciła kilka słów od siebie: 

"A co może czuć ojciec widząc, że jego dziecko jest szczęśliwe? Chyba szczęście prawda?" 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje