Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radosław Liszewski odchudził żonę! Jak to zrobił?

Jedna decyzja zmieniła całe życie piosenkarza i jego żony!

Tak zakochany nie był już od dawna. W dodatku... we własnej żonie!

Reklama

Po latach spędzonych na scenie i ogromnym sukcesie przeboju "Ona tańczy dla mnie" Radosław Liszewski (39 l.) kieruje się dziś zasadą: nigdzie nie ruszam się bez Dorotki!

Renesans uczuć u Liszewskich zaczął się rok temu. Wtedy to pani Dorota zdecydowała się rzucić pracę w przedszkolu. Lubiła ją, jednak firma producencka męża rozwija się tak dynamicznie, że musiała mu pomóc, zajmując się między innymi sprawami finansowymi, umowami i księgowością. Zbiegło się to w czasie z wyprowadzką ich starszego syna, który zdał maturę i rozpoczął studia w Warszawie. Dom w Sejnach nieco opustoszał. Z rodzicami został jednak jeszcze drugi syn.

Wkrótce piosenkarz namówił żonę na bieganie i dietę, którą sam wypróbował podczas programu "Celebrity Splash". Pani Dorota schudła. Teraz, gdziekolwiek pojawia się z mężem, wzbudza zazdrość innych kobiet oceniających jej figurę.

Tak było ostatnio na planie teledysku w Hiszpanii. Liszewscy nie tak dawno wybrali się również na wyprawę w Tatry. "Te góry są niesamowite! Powtórzymy taki wypad z synami" - zapowiada piosenkarz w rozmowie z "Rewią".

Zdradził też, gdzie w tym roku planuje Sylwestra. "Lecimy do USA, gdzie mam koncert, a potem zrobimy sobie wakacje. Zamierzam zabrać żonę do Hollywood i Las Vegas" - zapowiada.

Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje