Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Racewicz próbuje zatrzymać czas

Od kiedy nie ma przy niej męża, Joanna straciła dawną pewność siebie. Czyżby próbowała ją odzyskać z pomocą specjalistów od poprawiania urody?

W tym roku Joanna Racewicz kończy 40 lat. Wiek dla dziennikarki od jakiegoś czasu jest dość drażliwym tematem. W Internecie w jej biografii łatwo można znaleźć informację, że przyszła na świat w Hrubieszowie, ale na próżno szukać dokładnej daty, kiedy to miało miejsce.

Reklama

Dziennikarka podobno panicznie boi się zestarzeć, dlatego postanowiła stoczyć walkę z naturą. Tygodnik "Na Żywo" donosi, że twarz prezenterki znacząco się zmieniła w ostatnich miesiącach.

"Ma wyraźnie powiększone usta, wypełnione bruzdy przynosowe, czoło i okolice skroni zostały ostrzyknięte botoksem" - ocenia na łamach tygodnika lekarz medycyny estetycznej z jednej z warszawskich klinik piękności.

Duży wpływ na wygląd Joasi miały jej ciężkie osobiste przeżycia. Przypomnijmy, że ukochany Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej. Racewicz długo nie mogła po tym zdarzeniu dojść do siebie. Bardzo wtedy schudła, a jej twarz straciła dawny blask, postarzała się.

Dziennikarka zdała sobie jednak sprawę, że praca w telewizji rządzi się swoimi prawami. Nie może sobie pozwolić w obecnej sytuacji, aby jej pozycja została zagrożona. A wygląd w tej pracy często liczy się bardziej, niż doświadczenie.

Robi to nie tylko dla siebie, ale i synka, którego samotnie wychowuje i musi utrzymać.

Mąż był dla niej prawdziwą podporą, zawsze potrafił znaleźć wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Teraz wszystko spadło na nią.

Poza tym zabrakło mężczyzny, który codziennie przekonywał ją, jak jest piękna i wyjątkowa. Wtedy nie przejmowała się aż tak swoim wyglądem.

Miejmy nadzieję, że jeszcze w jej życiu pojawi się jakiś mężczyzna, który znów ją dowartościuje. 

Na wszelki wypadek przypominamy Joannie, że podobno życie zaczyna się po czterdziestce! 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | botoks | starość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje