Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pudzian znowu pobije się z Najmanem?

Istnieją poważne obawy, że Mariusz Pudzianowski i Marcin Najman pobiją się podczas jutrzejszej (15 września) konferencji prasowej dotyczącej ich zaplanowanej na grudzień walki.

Jak wiadomo, Pudzian (32 l.) i Najman (30 l.) pod koniec roku stoczą walkę MMA. Panowie nie przepadają ze sobą i chcieli skonfrontować swoje siły w publicznym, gentlemańskim (jeśli można tak określić jedną z najbrutalniejszych odmian walki) pojedynku. Nie udało się.

Reklama

Miesiąc temu, gdy panowie podpisywali umowy związane z walką, zwyciężyła nienawiść, jaką do siebie żywią. Nie mogli powstrzymać się od złośliwości i, ostatecznie, doszło do szarpaniny.

Dlatego teraz organizatorzy konferencji ze sportowcami, która ma odbyć się we wtorek, 15 września, na pewno boją się, że może dojść do podobnych incydentów.

"Oni się nienawidzą. Pudzian co i rusz wyśmiewa się z Najmana i wcale bym się nie zdziwił, gdyby skoczyli sobie do gardeł" - mówi ich wspólny znajomy w "Super Expressie", a Marcin dodaje, że, jeśli Pudzian zacznie mu docinać, "nie ręczy za siebie".

Zobacz również:

Pudzian pobił się z Najmanem

Najman rezygnuje z seksu

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Najman | Pudzianowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje