Reklama
Reklama

Psycho Couple aka Happy Family założyli konto na Instagramie swojej półtorarocznej córeczce

Psycho Couple aka Happy to para influencerów, która żyje ze sprzedawania swojej prywatności. Ola i Kamil znani się między innymi z filmiku, gdzie namiętnie całują się z języczkiem. Teraz postanowili podzielić się ze swoimi widzami kolejnym elementem ze swojego życia. Para założyła konto na Instagramie swojej półtorarocznej córeczce

Psycho Couple aka Happy to para influencerów, która żyje ze sprzedawania swojej prywatności. Ola i Kamil znani się między innymi z filmiku, gdzie namiętnie całują się z języczkiem. Teraz postanowili podzielić się ze swoimi widzami kolejnym elementem ze swojego życia. Para założyła konto na Instagramie swojej półtorarocznej córeczcePsycho Couple czy Happy Family?

Ola i Kamil działali kiedyś pod pseudonimem Psycho Couple. Zmienili jednak swoją nazwę w momencie kiedy na horyzoncie pojawiło się dziecko. I tak powstała Happy Family. Z czego zasłynęła ta "rozbrykana" rodzinka? No np. z zamieszczenia na YouTube filmiku instruktażowego "jak całować się z języczkiem", nagrań z porodu, czy filmiku o siusianiu na test ciążowy. 

 

Konto na Insta dla nienarodzonego dziecka

Teraz, Happy Family postanowiła, że założy swojej półtorarocznej córeczce - Lyrze - konto na Instagramie. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ola i Kamil zdecydowali się na coś takiego. Kiedy Ola była w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, razem z Kamilem postanowili założyć konto na Instagramie dziecku, które jeszcze się nie narodziło (na profilowe dali zdjęcie USG).

Reklama

Półtoraroczna Lyra ma swoje własne konto na Instagramie

Starsza córka Oli i Kamila właśnie otrzymała od nich swoje własne konto na Instagramie. Rodzice twierdzą, że Lyra "sama tego chciała".  W opisie konta widzimy, że profil prowadzony jest przez rodziców.  


Myślicie, że to dobry pomysł? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sarsa na Times Square. Piosenkarka pochwaliła się sukcesem za oceanem

Marta i Monika Kuszyńskie o swoich doświadczeniach z Varius Manx. "Została naruszona bariera cielesna"

Karolina Pajączkowska zachwyca nogami! Trudno od nich oderwać wzrok!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy