Przejdź na stronę główną Interia.pl

Przystanek Woodstock: Maffashion naprawdę tam pasuje?

Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion (29 l.), ma wielkie zmartwienie. Blogerka poskarżyła się swoim fanom, że zabrała za mało ciepłych ubrań na Przystanek Woodstock!

Szafiarki nie mają łatwego życia, o czym próbują przekonać wszystkich na każdym kroku.

Reklama

Weźmy na przykład wyjazd na festiwal muzyczny. "Zwykły" śmiertelnik pakuje w torbę czystą bieliznę, kilka koszulek i spodnie. Do tego dochodzą kosmetyki (niektórym wystarczy zwykłe mydło i dezodorant).

Niestety, blogerki nie mają tak łatwo. Jak same podkreślają, one jeżdżą na festiwale "do pracy", która polega głównie na robieniu sobie selfie z fanami i wrzucaniu filmików do sieci. Wymaga to od nich przygotowania idealnych stylizacji na każdy dzień festiwalu. Niektóre "faszionistki" do tego stopnia są pochłonięte kompletowaniem garderoby, że nie wiedzą nawet, jakie zespoły wystąpią na danej imprezie.

Maffashion przeżywa teraz swój mały, osobisty dramat. Blogerka wybrała się bowiem wraz ze swoim chłopakiem oraz kilkoma innymi osobami "pracującymi" w internecie na Przystanek Woodstock. Ci, którzy byli kiedyś na tej imprezie wiedzą, że wiąże się ona przede wszystkim z dzikim tańcem w błocie i myciem się pod chmurką pod wspólnymi prysznicami.

Mimo wszystko Maffashion postawiła przede wszystkim na wygląd, a nie na wygodę. Tuż przed wyjazdem na swoim Snapie pokazała, co zabiera ze sobą na imprezę organizowaną przez Jurka Owsiaka. Julia wzięła ze sobą m.in. botki, kurteczki z frędzlami i przewiewne kombinezony w kwiaty.

Jakie musiało być jej zdziwienie, gdy po przyjeździe do Kostrzyna nad Odrą, gdzie odbywa się festiwal, przywitała ją ściana deszczu i wszechobecne błoto. Maff żaliła się na Snapchacie, że nie wzięła ze sobą prawie żadnych ciepłych ubrań. Musiała biec po pomoc do kolegów, którzy lepiej przewidzieli, co może ich czekać na miejscu.

Cóż, mamy nadzieję, że przynajmniej botki z futerkiem będą się świetnie prezentowały na tych podmokłych i błotnistych terenach!

Ludzie na Woodstocku z reguły wyglądają tak, jak na poniższym filmiku:

Maffashion naprawdę tam pasuje?

Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje