Reklama
Reklama

Przez metamorfozy ciężko ją poznać. Tak Racewicz zmieniła się przez 20 lat

Joanna Racewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Swoją popularność zawdzięcza między innymi ciągłym metamorfozom wyglądu. Na przestrzeni lat jej zmian było tak wiele, że niektórym mogłoby być ciężko ją rozpoznać. Przedstawiamy, przez jakie metamorfozy przeszła Joanna Racewicz. Ta poczyniona w ostatnim czasie, wzbudza szczególne poruszenie.

Joanna Racewicz w tym roku skończyła 50 lat. Na ekranach widzów TVP pojawiła się, już mając 26 lat, czyli w 1999 roku. W październiku 2006 roku zakończyła współpracę z telewizją publiczną, a już za parę miesięcy później w 2007 roku zaczęła pracować dla TVN-u.

W 2010 roku zdecydowała się na zawieszenie kariery w mediach. Sytuacja była związana z tragiczną śmiercią jej męża w katastrofie smoleńskiej. Po niemalże roku od katastrofy, w 2011 roku wróciła do pracy w TVP. Od tej pory Joanna Racewicz m.in. prowadziła Panoramę, różne segmenty programu "Pytanie na śniadanie". Była także prowadzącą programu "Halo Polonia". Po takim czasie w 2018 roku ponownie rozstała się z Telewizją Polską.

Reklama

Wówczas przeszła do zespołu prowadzących Polsat News. W 2019 roku została również spikerką Polsatu. Ze stacją jest związana do dziś.

Joanna Racewicz – metamorfozy wyglądu

Metamorfozy dla Joanny Racewicz to nieodłączny element wizerunku. Wraz ze zmieniającą się sytuacją życiową, zmieniał się także wygląd dziennikarki. Z tego powodu przez niemalże 25 lat, które obecne jest w mediach, mogliśmy obserwować ich naprawdę wiele.

Teraz znana z gęstych, długich blond włosów Joanna Racewicz, wcześniej lubowała się w krótkich fryzurach. Przez pierwsze lata kariery mogliśmy na głowie dziennikarki obserwować różne kombinacje i ułożenia z włosami wychodzącymi lekko za linię żuchwy.

Po tragedii związanej z mężem Racewicz zdecydowała się na radykalną zmianę. Maksymalnie skróciła fryzurę, która dodała jej o wiele poważniejszego wyglądu. Wyostrzyła jej rysy i nadała charakteru

Dziennikarka krótkie włosy utrzymywała później przez lata. Gdy delikatnie odrosły zaczęła je stylizować z grzywką na bok. Dodatkowo kosmykom nadała srebrzystych tonów.

Joanna Racewicz mimo wciąż krótkiej fryzury nie odmawiała sobie szaleństw. Włosy były stawiane do góry z wydzielonym przedziałkiem na bok, tworząc elegancką całość.

Fryzura dziennikarki przez lata oscylowała między włosami zaczesanymi do tyłu a dłuższą grzywką opadającą na oczy i czoło. Wszystko zmieniło się w 2021 roku, gdy Joanna Racewicz zaczęła zapuszczać włosy. Te urosły aż do ramion.

Później telewidzowie oglądali dziennikarkę już tylko w coraz dłuższych włosach. Blond, długa wystylizowana fryzura stała się jej znakiem rozpoznawczym. Fani jednak zwracają także na metamorfozę ust Joanny Racewicz w tym czasie. Dziennikarka nie zabrała głosu w sprawie zmian na jej twarzy, które były licznie komentowane.

W ostatnim czasie jednak gwiazda ponownie zaskoczyła nas metamorfozą. Po krótkiej przerwie powróciła do krótkich włosów. Pozbyła się także "doczep", które znacznie zagęszczały jej fryzurę. O całej przemianie wizerunku poinformowała na instagramie.

Zobacz również:

Racewicz obejrzała nowy film Agnieszki Holland. Nie mogła powstrzymać się od komentarza

Tak wygląda syn Racewicz. Igor coraz bardziej upodabnia się do ojca

Joanna Racewicz nie zostawia suchej nitki na skompromitowanym Michale Adamczyku. "Wyrywać jak chwast z korzeniami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy