Reklama
Reklama

Przetakiewicz chwali się ciałem w bikini na Malediwach. 54-latka wygląda jak nastolatka?

Joanna Przetakiewicz, jak dziewczyna Bonda lub ratowniczka ze "Słonecznego patrolu" biegnie plażą, a internauci zastanawiają się, co trzeba robić, by po pięćdziesiątce wyglądać tak młodzieńczo. Figury może jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Przetakiewicz chwali się ciałem w bikini na Malediwach

Joanna Przetakiewicz (54 l.) od kilku dni spędza luksusowe wakacje. Właścicielka La Manii wyjechała wraz z mężem  Rinke Rooyensem (52 l.) na Malediwy. Para zatrzymała się w ekskluzywnym kurorcie, gdzie za pobyt trzeba słono zapłacić. Jednak dla Przetakiewicz i Rooyensa to nie problem. Oboje lubią otaczać się luksusem, a projektantka nie raz przyznawała, że kocha pieniądze.

Wakacje są dla Przetakiewicz okazją, by pokazać w mediach społecznościowych, jak świetnie wygląda. Projektantka niejednokrotnie pokazywała w sieci, jak każdego dnia ćwiczy. Towarzyszą jej w tych zmaganiach ukochane psiaki. Wysiłek jednak się opłaca. Na nagraniu z Malediwów widać zgrabną sylwetkę Joanny Przetakiewicz. Projektantka biegnie plażą, a fani nie mogą się nachwalić. 
Wyglądasz fenomenalnie.

Kim jest Joanna Przetakiewicz?

Reklama

Joanna Przetakiewicz z domu Jaroszek, z wykształcenia jest prawniczką i posiada uprawnienia radcy prawnego. Już na trzecim roku studiów wraz z ówczesną bratową założyła w 1992 firmę "Vita-Dent Centrum Stomatologiczne", jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Wiele lat później, z pomocą Karla Lagerfelda - markę odzieżową La Mania.

W 2018 zainicjowała ruch społeczny Era Nowych Kobiet, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla kobiet z różnych środowisk do dzielenia się doświadczeniami i wspólnych aktywności. Za tę inicjatywę została nagrodzona podczas gali tygodnika "Wprost".

Joanna Przetakiewicz mówi wprost, jak przyciągnąć do siebie fortunę - najlepiej telepatycznie. Niedawno zamieściła posta, w którym tłumaczyła, że kocha pieniądze z wzajemnością.

Prywatnie bizneswoman żyła 16 lat w związku małżeńskim ze swoim pierwszym mężem, z którym ma trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Była wieloletnią partnerką przedsiębiorcy Jana Kulczyka. Od 2020 jet żoną Rinke Rooyensa.

Zobacz też:

Joanna Przetakiewicz o uzależnieniu syna. Nic nie działa

Joanna Przetakiewicz o wejściu do rodziny Kulczyka: Trudne i przykre momenty!

Ojciec Joanny Opozdy skreślił ją i wyjechał na Madagaskar. Teraz przekazał smutne wieści

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy