Reklama
Reklama

Przed laty Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich". Nagle zniknęła, a teraz marzy jej się powrót na salony. Bardzo się zmieniła?

Renata Gabryjelska (50 l.) sławę zyskała w latach 90. XX wieku, a to za sprawą olśniewającej urody i angażu w serialu "Złotopolscy". U szczytu kariery nagle zniknęła z show-biznesu. Po latach niespodziewanie pojawiła się w śniadaniówce i zapowiedziała wielki powrót.

Renata Gabryjelska: kim jest?

Renata Gabryjelska urodziła się 6 marca 1972 roku w Olsztynie. Studiowała prawo, ale karierę zawodową związała z modelingiem, aktorstwem i reżyserią. W 1993 roku zdobyła tytuł I wicemiss Polonia, a następnie zagrała Ewę w "Złotopolskich".

Rola ta przyniosła jej sławę i rozpoznawalność. Artystka pojawiła się na wielu okładkach, a mężczyźni do niej wzdychali, wszystko za sprawą olśniewającej urody. Kiedy była jedną z bardziej popularnych aktorek w kraju, zdecydowała się zniknąć z mediów. Wyszła za mąż za Stanisława Tyczyńskiego i słuch po niej zaginął. Co dziś robi?

Reklama

Zapomniana Renata Gabryjelska ogłasza powrót

Renata Gabryjelska zaprzestała grywać w serialach, ale nie rozstała się z branżą filmową. Skupiła się na reżyserii, a w 2019 roku stworzyła thriller "Safe Inside", który został doceniony na zagranicznych festiwalach. Jakiś czas temu zaczęła przygotowywać nowy dokument, a w agencjach modelek szukała kandydatek na bohaterki produkcji.

Tam spotkała ją miła niespodzianka, gdyż fotografowie zaproponowali jej, by wróciła do modelingu. Renata Gabryjelska postanowiła przyjąć zaproszenie i w śniadaniówce "Dzień dobry TVN" zdradziła swoje plany na przyszłość!

"Dzień dobry TVN": Renata Gabryjelska zapowiada powrót do show-biznesu

Artystka gościła w dzisiejszym odcinku porannego programu i w rozmowie z prowadzącymi przyznała, że już niebawem powróci do dawnego zawodu. Okazało się, że w roli modelki odnalazła się znakomicie:

"Ciało to wszystko pamięta. To jest "PYK" i się dzieje magia. Nie spodziewałam się, że ktoś dostrzeże we mnie potencjał, to duże zaskoczenie wrócić do modelingu w wieku 50 lat" - przyznała.

Dzięki pojawieniu się na kanapie widzowie mogli zobaczyć, jak dziś wygląda i czy bardzo się zmieniła. Przed studiem ochoczo pozowała do zdjęć, a na wywiad wystroiła się w jasny, długi płaszcz, krótkie botki i ciemne rajstopy. Do stylizacji dobrała torebkę i zegarek z niebieskim paskiem. Tęskniliście za Ewą z "Złotopolskich"?

Przeczytajcie również:

50-letnia Renata Gabryjelska nie ma dzieci. Czego żałuje?

Jak dziś wygląda Waldek ze "Złotopolskich"? Zaskakująca metamorfoza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Gabryjelska | Złotopolscy | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy