Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Problemy finansowe Lohan

Częstym błędnym przekonaniem wśród ludzi jest myślenie, że wszystkie hollywoodzkie gwiazdy mają nigdy niekończące się konta bankowe. W rzeczywistości bajkowe życie kosztuje tak dużo, że nawet hollywoodzkiej elicie może w końcu zabraknąć pieniędzy.

W lekkim finansowym dołku znajduje się obecnie na przykład Lindsay Lohan (21 l.), która podpisała właśnie kontrakt na poprowadzenie noworocznej imprezy w gorącym klubie Miasta Grzechu o nazwie LAX, pomimo, że przecież cały czas zmaga się z wyzwaniem pozostania w trzeźwości po niedawnym opuszczeniu kliniki odwykowej.

Reklama

"Lindsay wcale niekoniecznie chce poprowadzić tą imprezę, ale jest do tego zobowiązana wcześniejszym kontraktem" - powiedziało prasie źródło.

Jak się okazuje, gwiazda wzięła już pieniądze za poprowadzenie imprezy urodzinowej w klubie Pure (należącym do właścicieli LAX), na której się nie stawiła. Teraz, by dotrzymać umowy, jest zobligowana do pojawienia się w sylwestrową noc w LAX.

"Wzięła już kasę za imprezę urodzinową i nie jest w stanie jej oddać" - twierdzi źródło. Many nadzieję, że gwiazda szybko zażegna swoje problemy finansowe i będzie mogła pozwolić sobie na dobór zajęć według własnego uznania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje