Reklama
Reklama

Pożegnalny teledysk Lipnickiej i Portera

To naprawdę już koniec?

To naprawdę już koniec?

"Goodbye" to tytuł ostatniej płyty duetu Anita Lipnicka & John Porter. Jak podkreślają sami artyści, koniec wspólnego śpiewania nie oznacza, ani końca ich związku, ani zakończenia kariery.

Pożegnalny krążek to jedynie znak, że czas wrócić do solowych występów. Ostatnia wspólna płyta zawiera jedenaście kompozycji ich autorstwa. Nagrywana była w Polsce i ma się ukazać na rynku 22 lutego.

Do pracy nad płytą zaproszeni zostali również muzycy, którzy zazwyczaj towarzyszą parze na koncertach. W muzycznych kompozycjach znajdujących się na krążku "Goodbye" będzie można usłyszeć dźwięki skrzypce, akordeonu, saksofonu, puzonu, organów Hammonda i wiolonczeli.

Reklama

Producentem albumu jest Chris Eckman, który wyprodukował także wcześniejszą płytę Lipnickiej i Portera - "Inside Story". Mix stworzył Phill Brown, a realizacją nagrań zajął się Rafał Paczkowski. Piosenką promującą album jest utwór "Old Time Radio", do którego teledysk realizowano w studiu "Makata".

Fani duetu Lipnicka & Porter zastanawiają się, czy ich najnowsza - trzecia z kolei - propozycja będzie równie udana, co poprzednie, czyli "Nieprzyzwoite piosenki" i "Inside Story". Po cichu liczą też, że nie jest to ostateczne "żegnaj" tego interesującego duetu.

Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie!

AKPA/INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama