Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Powstanie film o Salecie

W hołdzie Przemkowi, który dokonał heroicznego czynu, oddając nerkę własnej córce, powstanie film. Film o życiu naszego wspaniałego boksera. Pojawienie się na rynku gadżetów-relikwii związanych z Saletą to pewnie tylko kwestia czasu.

Tak, to nie żart. Jak dowiedział się magazyn "Party", w stacji TVN narodził się pomysł, by nakręcić film biograficzny o Przemysławie Salecie (40 l.).

Reklama

W grudniu ubiegłego roku Przemek poddał się przeszczepowi nerki, którą oddał swojej 13-letniej córce Nicole. Po operacji doszło do nieprzewidzianych komplikacji - stan boksera gwałtownie się pogorszył, wystąpiło krwawienie wewnętrzne i niewydolność oddechowa. Dopiero kilka dni później zdołano wybudzić go ze śpiączki.

Te wydarzenia zainspirowały TVN. Film ma skupić się przede wszystkim na operacji, ale znajdą się w nim także wątki dotyczące sportowej kariery Przemka i jego "sercowych perypetii".

To żenujące, że Saleta zgodził się na wyprodukowanie takiego obrazu. Niedługo pewnie będziemy mogli zaopatrzyć się w obrazki z jego wizerunkiem, pobłogosławione przez niego breloczki w kształcie nerki... A wszystko sprzedawane na straganach pod Jasną Górą.

Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Saleta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje