Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Poruszający widok! Tak dziś wygląda grób Violetty Villas!

Violetta Villas (†73 l.) ostatnie lata życia spędziła w koszmarnych warunkach. Odizolowana od świata i bliskich. Dziś syn dba o to, aby chociaż jej grób odzwierciedlał to, jak wyjątkowym i kolorowym była człowiekiem...

Villas bez wątpienia była jedną z bardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. 

Niestety, w ostatnich latach życia w niczym nie przypominała dawnej gwiazdy. 

Przez gosposię została odizolowana od ludzi. Całe dnie spędzała w swoim domu w Lewinie Kłodzkim, gdzie panowały straszne warunki. 

"Diwa była bita, głodzona i umierała w męczarniach. Za znęcanie się fizyczne i psychiczne opiekunka gwiazdy została skazana na więzienie" - przypomina "Super Express"

Przez lata syn gwiazdy próbował jakoś nawiązać kontakt z mamą, ale bezskutecznie. Dostęp do domu odzyskał dopiero dwa lata po śmierci rodzicielki. 

Mężczyzna teraz może dbać jedynie o jej grób i robi to pieczołowicie. Tabloid zamieścił najnowsze zdjęcie grobu artystki, który robi wrażenie. 
 
"To Gospodarek postawił Villas pomnik na warszawskich Starych Powązkach. Grób bardzo łatwo znaleźć – znajduje się on w pobliżu bramy Świętej Honoraty i ma charakterystyczny piaskowy kolor. Choć skromny, to zawsze jest zadbany i palą się na nim znicze. Przed 1 listopada pojawiło się też sporo kwiatów – wielobarwnych tak jak życie, kariera i kreacje Villas" - czytamy. 

Reklama

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Villas

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje