Popek jest artystą, który budzi spore kontrowersje. A to m.in. ze względu na swoją przeszłość. Swego czasu był ścigany listem gończym za kradzież z włamaniem. Dyskusje wywołuje też jego oryginalny wygląd - niemal całe ciało (łącznie z gałkami ocznymi!) pokrył tatuażami, a na policzku ma charakterystyczną bruzdę.
Raper do niedawna występował z grupą Gang Albanii. Zdobył sporą popularność i to zapewne dlatego zaproszono go do udziału w... "Tańcu z gwiazdami". Tam przed kamerami zadeklarował, że chciałby poślubić swoją partnerkę Kasię.
Teraz okazuje się, że może to być dopiero początek rewolucji w jego życiu. W "Super Expressie" czytamy, że Popek i jego ukochana znów zostaną rodzicami! Wychowują już 8-letnią Julkę, a wkrótce dziewczynka będzie miała rodzeństwo.
"Syn urodzi się na przełomie lipca i sierpnia. Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior?" - mówi w tabloidzie.
Pozostaje pogratulować!

*** Zobacz więcej materiałów:








