Reklama
Reklama

Popek przeżywa trudne chwile! Jego córka trafiła do szpitala!

Popek, czyli Paweł Ryszard Mikołajuw (39 l.) może przerażać swoim scenicznym wizerunkiem, ale prywatnie jest kochającym partnerem i ojcem. Gdy w środę 25 lipca jego córka Julka trafiła do szpitala, on odchodził od zmysłów.

Publiczność poznała go jako nieobliczalnego, nieco szalonego rapera, który szokuje swoim wizerunkiem. Cała masa tatuaży, zabarwiona czarnym tuszem twardówka i cięty język - takiego właśnie Popka zna większość jego fanów.

Z nieco innej strony widzowie mogli go poznać, gdy wziął udział w ósmej polsatowskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Wówczas można było zauważyć, że jest miłym facetem, który prywatnie bardzo kocha swoją partnerkę Kasię, która obecnie jest w drugiej ciąży i ich córeczkę Julkę.

Na profilu rapera zaczęło pojawiać się coraz więcej prywatnych zdjęć i nagrań, gdzie pokazuje Julię i to, jakim jest dla niej tatą. Fani bardzo polubili taki rodzaj aktywności Popka w mediach i pod nagraniami z Julką można przeczytać wiele ciepłych komentarzy. Gdy gwiazdor dodał nagranie ze szpitala, widać było, że nikomu nie jest do śmiechu.

Reklama

"Moja Julcia, córcia dzisiaj złamała sobie rączkę i będzie miała zabieg. Za godzinę mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze" - mówi na nagraniu smutnym głosem Popek i pokazuje córkę, która siedzi z zabandażowaną ręką na wózku inwalidzkim.

Następne nagranie przedstawia ukochaną Pawła, która kładzie ich córkę do szpitalnego łózka, a tata czule ją całuje. Takie nagrania łamią serce i internauci, życzyli Julci szybkiego powrotu do zdrowia.

Wiadomo już, że Julia została już wypisana ze szpitala i mogła wrócić z rodzicami do domu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Raper
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy