Reklama
Reklama

Pompony Pomponika: Kto został "Głosem młodego pokolenia"? Zgadzacie się?

Redakcja Pomponika postanowiła przyznać swoje nagrody w kategorii "Głos młodego pokolenia". Która gwiazda naszym zdaniem zasługuje na to zaszczytne miano?

Pompony Pomponika

Nominowani w kategorii "Głos młodego pokolenia" to, zdaniem redakcji Pomponika:

1. Sanah (23 l.), czyli Zuzanna Irena Jurczak, wokalistka, autorka tekstów i skrzypaczka, która szturmem wdarła się na listy przebojów i podbiła serca młodzieży (i nie tylko) to zdecydowanie jedna z ciekawszych postaci młodej sceny muzycznej w Polsce. 

Roksana Węgiel

2. Roksana "Roxy" Węgiel (16 l.), zwyciężczyni "The Voice Kids", 16. edycji Eurowizji dla dzieci i "Dance Dance Dance" to ulubienica publiczności. Nie możemy się doczekać, co pokaże w kolejnych latach!

Reklama

Viki Gabor

3. Viki Gabor, czyli Wiktoria Gabor, 14-letnia finalistka "The Voice Kids", oraz gwiazda Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie, szturmem wdarła się na polską scenę. Mimo młodego wieku ma tłumy fanów, może się też pochwalić licznymi sukcesami zawodowymi, jak choćby nagraniem duetu z Kayah! Wygrała też 17. edycję dziecięcej Eurowizji, więc jest na fali sukcesów!

Viki Gabor wyjawiła co sądzi o Dodzie!

Marcin Maciejczak

4. Marcin Maciejczak to zwycięzca trzeciej edycji "The Voice Kids". Piętnastolatek dopiero zaczyna w show-biznesie, ale ma już ponad 200 tysięcy fanów na Instagramie, a jego piosenka "Jak gdyby nic" zanotowała 10 milionów wyświetleń na Youtubie!

Alicja Szemplińska

5. Alicja Szemplińska to dziewiętnastoletnia wokalistka, która zwyciężyła w "The Voice of Poland", "Szansie na sukces" i miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Niestety - konkurs nie odbył się przez pandemię, a TVP postanowiła w 2021 roku wysłać Rafała Brzozowskiego... co nie skończyło się sukcesem, delikatnie mówiąc. Alicja zyskała ogromne grono fanów, którzy kibicują jej w dalszej karierze.

A kto zdaniem redakcji Pomponika zasłużył na wyróżnienie w tej kategorii? Poniżej znajdziecie wideo z wręczenia Pompona!

Gratulujemy! Zgadzacie się z werdyktem?

Kayah: zmieniam kryzysy w siłę!

Sanah: Zawsze marzłam żeby napisać piosenkę na pierwszy taniec!

Muzyka w głębi lasu. Historia Opery Leśnej w Sopocie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | Marcin Maciejczak | sanah | Alicja Szemplińska
Reklama
Reklama
Reklama