Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Pomponik w pigułce

O tym się mówiło...

Miniony tydzień obfitował w rozwody, rozstania oraz jedną gorącą imprezę z tłumem gwiazd, na której nie zabrakło unikających się jak ognia Anety Zając i "ciała astralnego".

Najpierw jednak szczęśliwe zakończenie słynnej "afery futrzarskiej". Szczęśliwe głównie dla oskarżonych o kradzież futer Moniki Głodek i Janiny Drzewieckiej, które uniknęły procesu. Przy okazji z ulgą odetchnął zapewne też Robert Janowski...

Afera  z pobiciem Agnieszki Szulim przez Dodę nadal nie znikła z wokandy. Jako jeden z ostatnich głos w tej sprawie zabrał Cezary Pazura, który wyraźnie nie pała sympatią do dziennikarki.

Reklama

"(...) Okazuje się, że Pani Szulim nie mieści się w blond głowie, że w cywilizowanym świecie nie można dostać z liścia. Mieści się jej jednakowoż chłosta, psychiczne nękanie, odbieranie dobrego imienia, plotkowanie i sianie bzdur, prokurowanie idiotyzmów w jej odkrywczych, rodem z najgorszego magla programach" - stwierdził aktor. Czyżby był fanem Dody?

14 lutego nie był zdecydowanie świętem miłości dla Olgi i Wojciecha Fibaków. Para wtedy właśnie dostała rozwód, który odbywał się w wielkiej tajemnicy.

Niedługo potem pojawiły się doniesienia, że była żona tenisisty może liczyć na wsparcie nowego przyjaciela. Wrócą na salony z nowymi partnerami?

Tematu rozwodu ciąg dalszy. Tym razem główną bohaterką jest Dominika Kulczyk, która po raz pierwszy wypowiedziała się na ten temat.

Córka Jana Kulczyka wierzy, że zmiany w życiu prywatnym wyjdą jej na dobre. Ponoć nie żałuje też, że nie jest już księżną.

W środku tygodnia szokujące wieści pojawiły się na temat Agnieszki Orzechowskiej. Celebrytka podczas imprezy wypadła z okna!

Dramatyzmu całej sytuacji dodał jej menedżer, ujawniając, że nie ma z nią kontaktu. Chwilę później poszkodowana udzieliła już wywiadu "Super Expressowi". Czekamy na kolejne wieści w tabloidach.

W środowy wieczór aż zaroiło się od gwiazd na prezentacji ramówki Polsatu. Wszyscy czekali na konfrontację Anety Zając z Mikołajem Krawczykiem i Agnieszką Włodarczyk.

Organizatorzy zadbali jednak, by "ciało astralne" siedziało jak najdalej od Zając. Żądni sensacji muszą się chyba uzbroić w cierpliwość.

Zagraniczne media żyły za to rozstaniem jednej hollywoodzkiej pary. Katy Perry rzuciła bowiem Johna Mayera i tym samym nici z zapowiadanego ślubu.

Paparazzi, którzy już szykowali swoje aparaty, by zrobić im ślubne zdjęcia, muszą być chyba rozczarowani.

Dla przeciwwagi inna znana para właśnie się zaręczyła. Ashton Kutcher kupił w końcu pierścionek Mili Kunis. Aktorka już chwali się wielkim brylantem.

Tego ślubu żaden paparazzi z pewnością nie odpuści.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy