Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Co za wieści! Karolina Glion chce powiększyć rodzinę! "Czas najwyższy, mam 33 lata"

Polsat SuperHit Festiwal 2022 w tym roku odbywa się w dniach 20-22 maja. Transmisję koncertów można oglądać na bieżąco w Telewizji Polsat lub na polsatgo.pl.

Polsat SuperHit Festiwal: Koncert Platynowy i premiera płyty Cleo

Polsat SuperHit Festiwal 2022 ruszył w piątek 20 maja. Tego dnia odbył się Koncert Platynowy, na którym zaśpiewały gwiazdy mające na koncie singiel lub płytę o statusie platyny. Mogliśmy też usłyszeć T.LOVE, który świętował 30-lecie płyty "KRÓL" oraz LemOn, który obchodzi 10-lecie istnienia zespołu. 

Poza tym na scenie Opery Leśnej wystąpiła Cleo. Artystka ogłosiła premierę swojej najnowszej płyty "vinyLOVA", przekładanej od prawie dwóch lat ze względu na pandemię. W sobotę 21 maja odbędzie się recital Dody, która świętuje 20-lecie działalności muzycznej. 

Reklama

Artystka zaprosiła do udziału w swoim koncercie plejadę gwiazd, ale nie zobaczymy na nim Cleo. W rozmowie z naszym reporterem wyjaśniała, dlaczego: "ubolewam nad tym, dlatego że były plany, że mam być na nim. Natomiast plany terminowo się pokrzyżowały" - powiedziała Cleo i zdementowała tym samym plotki, jakoby miała nie być zaproszona. 

Karolina Gilon myśli o powiększeniu rodziny

Udało nam się porozmawiać również z Karoliną Glion, która przyjechała do Sopotu. Zdradziła nam, że myśli o powiększeniu rodziny!

"Może za jakiś czas powiększę metraż mieszkania, no bo powiększam rodzinę. Czas najwyższy, mam 33 lata" - wyznała w rozmowie z Damianem Glinką. Prezenterka nie chciała jednak wyjawić, czy chodzi o nowe zwierzę, czy może znacznie poważniejszą decyzję... 

"Niedawno powiększyłam rodzinę o jednego kota. Ale w sumie to teraz sobie zażartowałam" - mówiła Gilon i zaczęła się wycofywać ze słów o planach na przyszłość. Czyżby zdała sobie sprawę, że powiedziała trochę za dużo?

"Jeszcze się nie spieszę, ale kto wie, może w tym roku, nie w poprzednim, to może w tym" - ciągnęła dalej. I dodała, że może ma chłopaka albo męża, ale nie powie więcej, bo "lubi być tajemnicza, jeśli chodzi o życie sercowe". 

Co jeszcze czeka widzów podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022? Zobacz szczegóły koncertów, listę artystów i rozmowy z muzycznymi gwiazdami oraz prowadzącymi!

Cały materiał wideo możecie zobaczyć poniżej:

***

Zobacz również:

Bogusław Linda niepokoi obecnym wyglądem. Co się dzieje? "Ostatnio podupadł na zdrowiu"

Synowie Mikołaja Krawczyka nie dostaną alimentów? Jest decyzja prokuratury

Beata Kozidrak nie była w stanie sama zejść ze schodów! Co za sceny w Sopocie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat SuperHit Festiwal 2022 | Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy