Reklama
Reklama

Bogusław Linda niepokoi obecnym wyglądem. Co się dzieje? "Podupadł na zdrowiu"

Bogusław Linda pojawił się ostatnio na jednej z imprez i mocno zaniepokoił zebranych tam gości. Można odnieść wrażenie, że słynny aktor niemal niknie w oczach. Nie jest tajemnicą, że zmaga się od pewnego czasu z problemami natury zdrowotnej. Czy to efekt tej walki?

Bogusław Linda w ostatnim czasie nie pokazywał się publicznie. Sporym zaskoczeniem było więc jego pojawienie się na jednej z imprez w Warszawie. 

Była to premiera e-booka Doroty Kośmickiej "Zawód: producentka". Gwiazdor zna się z organizatorką od wielu lat, więc po prostu nie mógł się nie pojawić. 

Jego przybycie wywołało ogromne poruszenie szczególnie z jednego powodu. Linda mocno się zmienił od ostatniego publicznego wyjścia. 

Bogusław Linda zadziwił wyglądem

Bogusław sprawia wrażenie mocno wychudzonego. Szczególnie widać to na twarzy. Można odnieść wrażenie, że niknie w oczach. 

Reklama

Naprawdę trudno rozpoznać w nim dawnego "filmowego twardziela". 

Nie jest jednak tajemnicą, że aktor miał ostatnio poważne problemy ze zdrowiem, a szczególnie z kręgosłupem, co uniemożliwiało mu normalne funkcjonowanie. Konieczna była długotrwała i żmudna rehabilitacja.

Bogusław Linda niknie w oczach

Jak donosi "Super Express", problemy aktora ostatnio jednak jeszcze mocniej się nawarstwiły i nie chodzi tylko o bóle kręgosłupa. 

Znajomy gwiazdora nie chciał się jednak wdawać w szczegóły.

"Boguś trochę ostatnio podupadł na zdrowiu, ale on nie lubi mówić głośno o swoich problemach" – zdradziła  osoba z otoczenia Lindy.

Mamy nadzieję, że aktor szybko upora się z problemami i wróci do dawnej formy!

Zobacz też:

Muniek dedykuje zmarłemu ojcu piosenkę z tekstem "masz ciało takie szare..."

Córka Putina związała się z... Igorem Zełenskim! Dziennikarze przeprowadzili śledztwo

Dominika K. skazana za jazdę po pijanemu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bogusław Linda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy