Reklama
Reklama

Półnaga Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazuje swoje wdzięki! Tak odważna nie była nigdy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się swoją sylwetką. Zdjęcie wywołało lawinę pozytywnych komentarzy, gdyż nikt nie przypuszczał, że była żona Macieja Kurzajewskiego (47 l.) jest tak wysportowana.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ciągle zaskakuje. Początkiem roku postanowiła rozwieść się z Maciejem Kurzajewskim, gdyż czuła się przez niego zaniedbywana, o czym opowiadała w wywiadach. 

Z kolei kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, że celebrytka znów jest zakochana. Czując motylki w brzuchu Smaszcz-Kurzajewska postanowiła zadbać o swoje ciało i ostro wzięła się za ćwiczenia. Efektami treningów i diety pochwaliła się na Instagramie. 

"Aktywność, dieta, zabiegi, nie czekać, nie przekładać, nie marudzić. Niestety każdy dzień to mobilizacja, walka ze słabością, przemawianie do siebie, że warto i trzeba. Kształtowanie charakteru i ciała. Nie dać się. Nie poddawać. Nie odpuszczać. Karmienie umysłu i ciała. LONG LIVE LEARNING. Nie ma efektu, jeśli nie ma pracy nad sobą. Po prostu nie ma" - napisała na Instagramie Smaszcz-Kurzajewska. 

Reklama

Pod opublikowanym zdjęciem szybko pojawiła się masa pozytywnych komentarzy od obserwatorów królowej motywacji. 

"Cudo", "Piękna figura i sympatyczny widok", "Szacun za samodyscyplinę" - pisali internauci. 

Trzeba przyznać, że rzeczywiście ciało Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej wygląda lepiej niż kiedykolwiek!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy