Reklama
Reklama

Polka wygryzie inne piękności? Jej strój narodowy robi wrażenie! Smutny patriotyczny kurczak to przeszłość?

Agata Wdowiak będzie reprezentowała Polskę podczas finału Miss Supernational 2022. Młoda kobieta przygotowuje się do udziału w jednym z najważniejszych konkursów piękności na świecie. Wiemy, jak będzie wyglądał jej narodowy strój. Suknia robi wrażenie? Nie ma wątpliwości, że bije na głowę orła z zeszłego roku!

Miss Supernational 2022 - konkurs zbliża się wielkimi krokami!

Miss Supernational jest jednym z najważniejszych wydarzeń na świecie. Konkurs piękności corocznie wyłania tę, której urodę należałoby wysławiać. Wybory miss organizowane są nieprzerwanie od 2009 roku przez World Beauty Association z Panamy. Polska spółka Missland podpisała porozumienie z WBA na organizację konkursu w  nadwiślańskim kraju w latach 2009-2013. Wtedy wówczas finał konkursu odbywał się w Polsce pod koniec sierpnia.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w Nowym Sączu.

Konkurs Miss Supernational 2022 będzie transmitowany na antenie Polsatu w najbliższą sobotę 15 lipca o 20.00!

Reklama

Agata Wdowiak prezentuje strój narodowy

Stroje narodowe na największych światowych konkursach piękności mają za zadanie podkreślać przynależność narodową uczestniczek. Stroje te szykowane są z niezwykłą pieczołowitością przez wiele miesięcy, ponieważ każdy detal ma wówczas niesamowite znaczenie. Narodowe kreacje finalistek stanowią nieodłączny element pokazów, zachwycając widzów z całego świata.

Wyjątkową kreację dla Miss Polski 2021 - Agaty Wdowiak przygotowała projektantka - Patrycja Kujawa, która inspirowała się polskimi królami. Młoda miss zaprezentuje ją podczas konkursu Miss International 2022.

Patrycja Kujawa na ręcznie drapowany płaszcz zużyła około 200 metrów tkanin. Przygotowanie samego gorsetu i karczku zajęło jej  ponad miesiąc. To jednak dopiero preludium tego arcydzieła. Wyszyty ponad dwoma tysiącami różnych kamieni gorset sprawia wrażenie zbroi, wykonanej z połyskującej biżuterii. Ręcznie malowane buty i kryształowa korona dopełniają całości stroju, który składa się łącznie z siedmiu części.

Zachowany w biało czerwonych barwach kostium narodowy to wizytówka naszej reprezentantki, która zaprezentuje go podczas konkursu Miss Supranational 2022 w Nowym Sączu. Nie da się ukryć, że tegoroczny strój bije na głowę swojego poprzednika z ubiegłorocznej edycji konkursu, podczas której Natalia Balicka zaprezentowała się w czerwonej sukni z białym orłem na piersi. Projekt nie spodobał się internautom, którzy otwarcie żartowali z niego w sieci. 

Myślicie, że ta kreacja ma zatrzeć wstyd po ubiegłorocznej modowej porażce Polski?

Zobacz też:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Rhian Sugden chwali się sylwetką! Nie ukrywa tego, że pracuje ciężko na siłowni!

Zmienia się podejście Polaków do "parawaningu". "To teraz obciach"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Wdowiak | Miss Supernational
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy