Reklama
Reklama

"Połączeni": Czym dziś zajmuje się Anna Bosak?

Tancerka, aktorka, psycholożka. Anna Bosak to kobieta wielu talentów. W kolejnym odcinku programu "Połączeni" opowiedziała Mariuszowi Węgłowskiemu o boksie, tańcu i o tym, co jej daje małżeństwo.

Anna Bosak do show-biznesu weszła jako tancerka. Treningi rozpoczęła już jako dziecko. Najpierw był to taniec współczesny, a w wieku ośmiu lat Anna zaczęła ćwiczyć taniec towarzyski.

"Taniec będzie za mną zawsze. Ja się wyrażam jako tancerka", powiedziała Mariuszowi Węgłowskiemu.

Oglądaliśmy ją w różnych programach rozrywkowych. W 2010 roku wystąpiła też w roli wokalistki. U boku Piotra Kupichy wzięła udział w programie "Tylko nas dwoje". Para zajęła trzecie miejsce.

Od pewnego czasu Anna Bosak częściej wykonuje zawód aktorki. Nie znaczy to jednak, że porzuciła swoją największą pasję. Nadal tańczy a ostatnio intensywnie uprawia też boks. Do tej dyscypliny przekonała się pod wpływem brata, także aktora Marcina Bosaka.

Reklama

W serialu Czwórki "Policjantki i policjanci" Anna wciela się w postać starszej aspirant Natalii Mróz. Partneruje jej Wojtek Niedźwiecki, którego Anna uważa za najprzystojniejszego mężczyznę w serialu. Przyjaźnią się tez prywatnie. Ale nic poza tym bo serce Anny od dawna jest zajęte.

Rok temu wyszła za mąż. Co się zmieniło w jej życiu?

"Zmienia się poczucie bezpieczeństwa. Już nie jest tak prosto, żeby facet spakował manele i wyszedł z walizką", wyznała Mariuszowi Węgłowskiemu. "Powiedziało się coś sobie, powiedziało się, że się będzie o siebie dbało niezależnie od wszystkiego. Miłość ma różne etapy raz jest bardziej namiętnie, raz bardziej przyjacielsko, raz po prostu po kumpelsku. Chodzi o taką przysięgę daną sobie, że razem przez to życie będziemy zasuwać".

Co jeszcze Anna Boska powiedziała Mariuszowi Węgłowskiemu - zobaczcie w najnowszym odcinku "Połączonych". Premiera w każdą niedzielę i środę tylko w Interii.

"Połączeni" to cykl rozmów Mariusza Węgłowskiego z aktorami seriali telewizyjnej Czwórki.

W każdą niedzielę i środę premierowy odcinek tylko na polaczeni.pomponik.pl

Więcej o serialach i ich bohaterach przeczytasz też w serwisie Świat Seriali:

Policjanci i policjantki

Święty

Sprawiedliwi. Wydział kryminalny


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy