Reklama
Reklama

Pisarek w nieprzyjemnych okolicznościach pożegnała się z menadżerką, a teraz coś takiego. Idzie na sprzedaż

Karolina Pisarek (25 l.), popularna modelka z programu "Top Model" i uczestnika programu “Ameryka Express", nie może narzekać na brak współprac. Jej kariera rozwija się w niezwykłym tempie. Co za tym idzie, zmienia się także jej stan konta. Dopiero co wystawiła na sprzedaż mieszkanie. Jego cena powala.

Karolina Pisarek sprzedaje mieszkanie. Cena powala

Karolina Pisarek wystawiła na sprzedaż mieszkanie. Apartament znajduje się w Warszawie i kosztuje 4 990 000 złotych. Za powalającą cenę można otrzymać 110-metrowe mieszkanie na dwóch poziomach i z gigantycznym tarasem (90 metrów przestrzeni do odpoczynku na świeżym powietrzu). 

Wewnątrz znajdują się trzy wygodne pokoje, salon z otwartą kuchnią, a także dwie łazienki. Jest też antresola oraz, jak to w mieszkaniu modelki, garderoba na wszystkie cudeńka z różnych zakątków światła.

Reklama

Karolina Pisarek zapracowała na swój sukces - nie da się ukryć, że od lat konsekwentnie publikuje ciekawe treści w social mediach i zjednuje sobie coraz większe grupy odbiorców. Niedawno pochwaliła się informacją, że w rankingu Forbes Women Polska zajęła 58. miejsce.

Karolina Pisarek w rankingu Forbes. Podziękowała fanom

"Jest mi bardzo miło, że ponownie znalazłam się w prestiżowym rankingu 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2023. Czuję ogromną radość i dumę, że zostałam wyróżniona, tym bardziej że znalezienie się w Forbes jest jednym z moich zawodowych marzeń. Ranking dedykuję Wam i dziękuję, że jesteście ze mną. To nasz wspólny sukces! Love you!" - dziękowała w social mediach.

"Wow. Napisać, że wykorzystałaś swoją szansę to jakby nie napisać nic!" - zareagował jeden z dumnych fanów, których Karolina uzbierała na Instagramie już 955 tysięcy. Do miliona niewiele brakuje. Można być pewnym, że przekroczenie tego progu będzie dla modelki wielkim wydarzeniem.

Karolina Pisarek zakończyła wieloletnią współpracę z menadżerką

Wielka kariera związana jest z dużymi zmianami. Jak przecież wiadomo, co jakiś czas trzeba coś poprawić, by uzyskiwać lepsze wyniki. Choć Karolina nie skomentowała zamieszania - jedynie wydała oświadczenie, pewne jest, że pożegnała się z menadżerką. Małgorzata Leitner od lat towarzyszyła jej na zawodowej drodze.

"Z dniem 19.06 zakończyłam wieloletnią współpracę z agencją Avant, tym samym współpracę z menadżerką Małgorzatą Leitner. Nie komentując publicznie przyczyn naszego rozstania, pragnę przekazać, aby ws. biznesowych kontaktować się pod wskazany w instagramowym bio e-mail" - udostępniła w komunikacie.

Modelka nie wyraziła chęci, by wchodzić w dyskusję. Wyłączyła możliwość komentowania wpisu.

Małgorzata Leitner o ochłodzeniu relacji

Warto zauważyć, że już wcześniej komunikowano, że początkowo koleżeńskie, a może nawet przyjacielskie relacje pań uległy ochłodzeniu. W rozmowie z Pomponikiem Małgorzata mówiła, że nauczyła się stawiać granice.

"(...) W pewnym sensie skracam dystans, a to powodowało przekraczanie pewnych granic i chyba udało mi się to wyregulować. Od tego są kontrakty, które jasno określają obowiązki obu stron" - relacjonowała.

Czytaj też:

Karolina Pisarek zmiażdżona przez internautów. Nie popisała się u Wojewódzkiego?

Karolina Pisarek prawie rozstała się z mężem. Wyznała nam też co sądzi o Agnieszce Kaczorowskiej [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sandra Kubicka odgryza się fanom. Poszło o jej... pięty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy