Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piróg projektuje własną kolekcję

Michał Piróg (33 l.) nie martwi się, iż "Top Model" znika z jesiennej ramówki TVN. Choreograf ma już "plan B". Właśnie projektuje swoją pierwszą kolekcję ubrań.

"To będą sukienki, garnitury i inne ubrania z kolekcji jesienno-zimowej, aczkolwiek nie na polską zimę" - mówi "Życiu na Gorąco".

Reklama

"Inspiracje czerpałem z baroku, ale nie ze względu na kroje, a brawurowe wykonanie detali. Można się będzie zdziwić" - śmieje się.

Podkreśla, że nie chce udawać zawodowego projektanta. Jego kolekcja będzie owocem współpracy z jedną z marek, która w ten sposób chce wejść na polski rynek.

"To jest firma, która zajmuje się największymi pokazami mody, największymi produkcjami na świecie. Wybrała mnie, bo uważała, że nikt w Polsce nie zrobi tego tak, jak ja. Mam nadzieję, że się nie przeliczą" - mówi.

Niestety, na zaprojektowane przez niego ubrania nie każdy będzie mógł sobie pozwolić. "Nasze projekty będą bardzo drogie, w cenie detalicznej kilkanaście tysięcy złotych. To jest wszystko ręczna robota" - tłumaczy. 

RG

(26/2012)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje