Reklama
Reklama

Pique złamał serce Shakiry, ale niczego nie żałuje. "Zawsze robiłem to, co chciałem"

Minął niemal rok, odkąd Gerard Pique (36 l.) i Shakira (46 l.) nie są parą. Choć zdaje się, że każde z nich ruszyło we własną stronę, co jakiś czas jedno pojawi się, by niespodziewanie wbić drugiemu szpilę. Jeśli nie zrobi tego zdjęciem w social mediach, to piosenką lub komentarzem na temat rodziny. Tym razem winowajcą okazał się Pique, który poszedł o krok dalej - wprost mówiąc o swoich uczuciach!

Pique udzielił wywiadu - mówi o dzieciach i... sobie

Gerard Pique, znany hiszpański piłkarz, udzielił emocjonującego wywiadu gazecie "El Pais". Dowodził tam, że jego głównym celem po głośnym rozstaniu z wokalistką Shakirą, jest ochrona jego priorytetu - czyli dzieci. Wielu fanów ma co do tego wątpliwości. W końcu problemy, z którymi teraz borykają się jego pociechy wynikają głównie z tego, że Pique postanowił zostawić wokalistkę i związać się z 23-letnią kochanką! Co dokładnie powiedział znany sportowiec?

Reklama

O 10-letnim Milanie i 8-letnim Sashy mówił w następujący sposób: "To praca każdego rodzica, który ma dzieci. To na tym się skupiam, i to jest moim zadaniem jako ojca". 

Przyznał jednak, że mimo to, jak bardzo kocha swoje pociechy, dalej ma swoje życie i musi być z niego szczęśliwy. 

"Robię to, co chcę. W dniu mojej śmierci, spojrzę wstecz i mam nadzieję, że powiem, że zawsze robiłem to, co chciałem". 

Jakby te słowa nie był wystarczającym szokiem, Pique nie zakończył wypowiedzi, tylko kontynuował.

Pique zawsze robi, co chce? Szczerze słowa byłego męża Shakiry

"Dalej robię to, co chcę. Kiedy umrę, spojrzę wstecz i będę miał nadzieję, że zawsze robiłem to, co chciałem. Chcę być wierny samemu sobie. Nie będę wydawał pieniędzy na naprawianie swojego wizerunku". 

Gerard nie mówi zazwyczaj wiele na temat Shakiry oraz łączącej ich relacji, choć niezaprzeczalnie szokuje podejmowanymi przez siebie decyzjami. Ogromną aferą było m.in. wrzucenie zdjęcia z nową ukochaną. Fotografia ma ponad 4 miliony polubień i masę komentarzy - głównie od antyfanów, którzy nie przepadają za sportowcem, odkąd zaczął obnosić się ze związkiem z 23-letnią kochanką.

Shakira przeżyła załamanie w centrum handlowym. Poznaliśmy powód?

Ostatnio było głośno na temat Shakiry, która rozpłakała się podczas zagranicznych zakupów, na które udała się z dziećmi. Zdjęcia krążyły po sieci i wywołały lawinę komentarzy. Fani zastanawiali się, czy Shakira na pewno jest gotowa na nowy krok - wyprowadzkę z dziećmi i życie bez męża u boku. 

Jak się okazało, Latynoskiemu programowi emitowanemu na amerykańskiej antenie Univision, "Despierta America", udało się ustalić, że chodzi o stres. Bardzo możliwe, że chodzi nawet o wyprowadzkę. Shakira ma bowiem w planach wyjazd do Miami. To dla niej bardzo ważne, by nareszcie odetchnąć po całej aferze, z dala od okolicy, która niezaprzeczalnie kojarzy jej się z wieloma latami spędzonymi u boku męża.

Wokalistka chce zabrać ze sobą dzieci, co nie podoba się byłym teściom. Podobno mają problem, że chłopcy mieliby wyjechać w czasie roku szkolnego, co naraziłoby ich na dodatkowy i niepotrzebny stres.

"Shakira może przeżywać konsekwencje stresu związanego ze sławą, wielu mówi, że to stres związany z obecną sytuacją, w której się znajduje" - powiedziano w programie, nawiązując do słów tajemniczego informatora.

Czytaj też:

Matka Pique wiedziała o romansie? Udostępniała synowi mieszkanie do schadzek!

Shakira nagrała kolejny utwór o byłym. Pique prosił o drugą szansę?

Problemy będą mnożyć się każdego dnia. Jeden znak zodiaku czeka ciężkie lato

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira i Gerard Pique | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy