Reklama
Reklama

Pique opublikował pierwsze zdjęcie z nową ukochaną! Faktycznie podobna do Shakiry?

Gerard Pique zdecydował się na odważny krok. Raz na zawsze skończył z Shakirą i... pokazał zdjęcie z nową ukochaną. Nie zamierza więcej wypierać się uczuć do pięknej 22-latki! Uprzedził nawet wścibskich dziennikarzy!

Pique pokazał zdjęcie z ukochaną. Utarł nosa prasie!

Gerard Pique wciąż pozostaje na ustach całego świata po tym, jak rozstał się ze słynną wokalistką - Shakirą. Para była ze sobą ponad 11 lat w nieformalnym związku i doczekała się dwójki dzieci. Rozpad ich związku mocno odbił się na zranionej 45-latce, która odkryła zdradę po tym, jak zajrzała do lodówki i zobaczyła, że brakuje w niej... dżemu.

Prasa przez bardzo długi czas śledziła Gerarda, podejrzewając, że pogłoski o jego romansie z dużo młodszą od siebie kobietą są prawdą. Przez ten czas zdołali uzbierać wiele zdjęć pary. Hiszpańska prasa wstrzymywała się z ich publikacją, ponieważ nie mogła ujawnić jej tożsamości.

Reklama

"Chociaż jeszcze nie wyszło to na jaw, wiem, że pojawiła się trzecia osoba. To 22-letnia dziewczyna, blondynka, bardzo ładna, hostessa (...) Mamy ich wspólne zdjęcia. Doskonale wiem, kim ona jest. Mogę powiedzieć, że to ona spowodowała, że zerwał z Shakirą (...) Ta dziewczyna pracowała dla firmy sportowca zajmującej się organizacją imprez, ale nie możemy ujawnić jej nazwiska" - powiedziała dziennikarka Laruq Fa.

Pique postanowił popsuć szyki dziennikarzom i zamieścił w mediach zdjęcie z nową ukochaną, wyprzedzając wszelkie artykuły. Na opublikowanym kadrze możemy zobaczyć, jak piłkarz przytula się do Clary Chii, siedząc przy restauracyjnym stoliku. Obydwoje ubrani są w czarne ubrania. Nie wiadomo jednak, czy to celowy zabieg, czy zwykły przypadek.

Shakira będzie zazdrosna?

Ciekawe, jak na to wszystko zareaguje Shakira, która jeszcze niedawno wbiła szpilę Pique, prezentując światu utwór, który napisała po rozstaniu z nim. W "Te Felicito" wyznała, co było prawdziwą przyczyną rozpadu ich relacji i... wyszydziła nowe zapędy ex do sypiania z młódkami.

"Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem" - śpiewała Shakira.

Chociaż były piłkarz FC Barcelony zrobił, co w jego mocy, żeby odegrać się na Shakirze: podjechał samochodem marki Twingo na jedną z konferencji, a także ogłosił, że rozpoczyna współpracę z Casio, wytoczył przeciwko niej własne działa.

Czyżby bolało go to, że nie zgodziła się na jego powrót, ostatecznie dając mu kosza?

Zobacz też:

Matka Pique zdruzgotana. Nie do wiary, czego Shakira zabroniła  swoim dzieciom!

Shakira nie chciała powrotu Pique? Piłkarz Barcelony prosił ją o drugą szansę

Gerard Pique ograniczał kontakty Shakiry z innymi? Nie pozwolił jej obejmować się z mężczyznami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira | Clara Chia Marti
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy