Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Żyła oficjalnie potwierdza związek z Marceliną Ziętek. Opublikował wspólne zdjęcie

A jednak wcale nie były to plotki! Piotr Żyła (34 l.) i Marcelina Ziętek (23 l.) są parą. Skoczek narciarski wreszcie to potwierdził. Zrobił to w swoim stylu - opublikował ich wspólne zdjęcie i podpisał je w oryginalny sposób. Pod wpisem posypało się pełno pozytywnych komentarzy.

Piotr Żyła przez wiele lat związany był węzłem małżeńskim z Justyną, z którą ma dwoje dzieci. Ich małżeństwo przeszło do historii w atmosferze skandalu. Justyna publicznie oskarżała skoczka o to, że ten rzekomo ma kochankę i że zaniedbuje dzieci. 

Sportowiec starał się nie komentować jej słów i zaczął układać sobie życie na nowo. Jakiś czas temu media obiegła wieść, że spotyka się z aktorką znaną z serialu "19+", Marceliną Ziętek. Jednak ani on ani ona nie chcieli potwierdzić tych rewelacji. 

Aż do teraz! Piotr wreszcie przyznał, że on i gwiazdka TVN-u rzeczywiście są parą. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił ich wspólne zdjęcie. Okazuje się, że wybrali się razem na wesele. "Ciekawy weekęd sie zapowiada" [pisownia oryginalna] - podpisał fotkę w swoim stylu. 

Reklama

"Doczekaliśmy się", "Fajnie was widzieć razem" - piszą fani.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Justyna Żyła | marcelina ziętek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy