Reklama
Reklama

Piotr Zelt był zdradzany przez Monikę Ordowską. Kobieta chciała wrobić go w dziecko. Aktorowi pomógł detektyw

Piotr Zelt (54 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów w Polsce. Rozpoznawalność przyniosła mu rola Arniego w sitcomie telewizji Polsat "13 posterunek", a także udział w serialach, takich jak np. "Tygrysy Europy" czy "Pierwsza miłość". Jego życie zawodowe było bardzo udane, niestety nie można powiedzieć tego samego o sferze prywatnej. W 2013 roku z jego udziałem wybuchł w mediach prawdziwy skandal.

Piotr Zelt związał się z Moniką Ordowską

Piotr Zelt zakochał się w młodszej o 21 lat Monice Ordowskiej. Kobieta pracowała głównie jako modelka oraz hostessa. Celebrytka miała na swoim koncie również kilka epizodycznych ról. Zagrała między innymi w takich serialach, jak: "Na krawędzi 2", "Barwy szczęścia" czy "Ojciec Mateusz". Monika zdobyła nawet tytuł Miss Warszawy.

Reklama

O kobiecie zrobiło się naprawdę głośno, dopiero kiedy związała się z Piotrem Zeltem. Para zaczęła spotykać się krótko po rozwodzie aktora. Często pojawiali się razem na eventach show-biznesowych, gdzie ochoczo pozowali na ściankach. Zakochani planowali nawet ślub. Niestety, ich plany legły w gruzach, kiedy okazało się, że ojcem dziecka Moniki nie jest Zelt a model Rafał Sieradzki.

Piotr Zelt cieszył się, że zostanie ojcem

Piotr Zelt w 2012 roku poinformował w mediach, że już niedługo zostanie ojcem. Monika Ordowska była bowiem w ciąży. W 2013 roku, kiedy na świat przyszła Amelka aktor nie posiadał się ze szczęścia. Szczęśliwa rodzinka chodziła wspólnie na wydarzenia branżowe oraz pozowała fotoreporterom. Nikt nie spodziewał się wtedy, że ojcem dziecka nie jest Zelt.

Piotr Zelt wynajął detektywa by śledził ukochaną Monikę

Przyjaciele Piotra w trakcie trwania jego związku nie raz mówili, że Monika jest wobec niego nieszczera. Aktor nie chciał jednak wierzyć plotkom. Postanowił sam sprawdzić niewierność ukochanej. Według informatora serwisu fakt.pl wynajął nawet prywatnego detektywa, by ten pojechał za modelką na jeden z jej planów zdjęciowych.

Informator dziennikarzom portalu zdradził, że Odrowska postanowiła wynająć pokój w hotelu i odpocząć w nim po skończonej pracy. Nie była jednak sama. Towarzyszył jej model Rafał Sieradzki, z którym wtedy pracowała. Po tej informacji Zelt wykonał testy DNA. Wynikło z nich, że nie jest on tatą Amelki, którą opiekował się przez ponad rok.

Co obecnie robi Monika Ordowska?

Monika Ordowska po aferze zniknęła z polskiego show-biznesu. Wyjechała do USA, gdzie ułożyła sobie życie z milionerem, Kevinem Rudeenem. Modelka poślubiła mężczyznę i razem z nim wychowuje Amelię.

Zobacz też:

Piotr Zelt obraził rzeczniczkę SG. Policja zrywa współpracę z aktorem

Piotr Zelt obraził rzeczniczkę Straży Granicznej. Aktorem i jego bratem ma zająć się prokuratura!

Piotr Zelt: W takiej branży będzie teraz pracował!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Zelt | Monika Ordowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy