Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią opublikował wymowny wpis na Instagramie

18 sierpnia 2021 roku mija druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna podczas nocnego rejsu łódką wpadł do wody i nie zdołał o własnych siłach wyjść na brzeg. Po kilku dniach odnaleziono jego ciało. Przed śmiercią producent pracował nad filmem "Ukryta gra". Produkcja byłą dla niego tak ważna, że sporo miejsca poświęcał jej w mediach społecznościowych. Wymownym jest fakt, że to właśnie jej dotyczy jego ostatni wpis na Instagramie. Fani twórczości Piotra nie zapominają o nim i w rocznicę jego odejścia publikują w sieci komentarze.

18 sierpnia bieżącego roku mija druga rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka na Mazurach. Podczas wykonywania dość niebezpiecznego manewru wypadł z łódki, a kilka dni później odnaleziono jego ciało.

Za przyczynę śmierci uznano "ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową będącą następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego". Obrażenia te miały powstać wskutek uderzenia o śrubę napędową łodzi motorowej.

Pogrążona w żałobie żona zmarłego producenta pożegnała go na łamach jednej z gazet.

Reklama

Pogrzeb Staraka odbył się na rodzinnej posesji w Fuledzie. Pochowano go tuż obok domu, w którym tak uwielbiał przebywać. Miejsce pochówku ciała Piotra wzbudziło wątpliwości w sanepidzie.

W sprawę zaangażował się wójt gminy Giżycko, Marek Jasudowicz, który "złożył do komendy policji zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia wykroczenia polegającego na pochówku poza obrębem cmentarza". 

Pojawiły się doniesienia, wedle których szczątki Woźniaka-Staraka zostały ekshumowane i przeniesione na Powązki. Rzeczywiście, na warszawskim cmentarzu jest grób Piotra. Zresztą całkiem niedawno, tuż przed rocznicą śmierci, przy grobowcu trwały prace remontowe. Powstało mauzoleum z wysokiej klasy kamienia sprowadzonego z Włoch.

Ostatni wpis Piotra Woźniaka-Staraka przed śmiercią

Piotr Woźniak-Starak z powodzeniem realizował się jako producent filmowy. W 2008 roku założył przedsiębiorstwo producenckie, a cztery lata później zrealizował swój pierwszy film "Big Love" w reżyserii Barbary Białowąs. 

Najbardziej znane jego produkcje to "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", który powstawał pod okiem Marii Sadowskiej. 

Przed śmiercią Piotr pracował nad kolejnym filmem, "Ukrytą grą" (sprawdź!). To historia wybitnego matematyka, Joshuy Mansky'ego, który zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. 

Oficjalna premiera odbyła się pod koniec 2019 roku. Pojawiła się na niej m.in. Agnieszka Woźniak-Starak.

Jej mąż był bardzo zaangażowany w postawanie "Ukrytej gry". Często wspominał o filmie na swoim profilu na Instagramie. Zresztą to właśnie tego dotyczy jego ostatni wpis w mediach społecznościowych. I kilka poprzednich także.

Fani talentu Staraka nie zapominają o nim. W dniu drugiej rocznicy jego śmierci na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiają się wspominkowe wpisy.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »