Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piotr Kraśko podrywa Annę Wendzikowską! Ten komentarz mówi wszystko!

Piotr Kraśko (46 l.) znany jest ze swojego zamiłowania do kobiecego piękna. Jako gentelman zawsze uraczy koleżanki uroczym komplementem. Tak było i tym razem, choć jego słowom daleko było do wysublimowanej pochwały.

Nie da się ukryć, że Anna Wendzikowska (36 l.) to piękna kobieta. Widzowie "Dzień Dobry TVN" chętnie oglądają jej wywiady z gwiazdami, a męska część publiczności bardziej chyba czeka na występ Anki, niż celebrytów, z którymi rozmawia.

Reklama

Po ostatniej rozbieranej sesji dla kobiecego czasopisma Wendzikowska nabrała większej śmiałości i częściej eksponuje swoje kobiece kształty.

Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć w kostiumach kąpielowych, gdzie dziennikarka pręży się nad brzegiem basenu.

Ostatnio Ania zmuszona była założyć coś cieplejszego niż bikini. Ale i to nie przeszkodziło jej wyeksponować ponętnego biustu. Prezenterka podpisała przekornie fotografię: "bambi eyes", nawiązując do sarnich oczu, jakby to właśnie o nie chodziło w zdjęciu.

Nie uszło to uwadze internautów, a wśród ich komentarzy pojawił się także jeden od jej kolegi po fachu, Piotra Kraśki!

"Taaak... Bambi eyes... patrząc na to zdjęcie robię wszystko, by skupić się na oczach" - napisał zalotnie dziennikarz.

Fani od razu zauważyli jego śmiałe słowa i zasugerowali mu, że taki komplement skierowany do innej kobiety niekoniecznie może spodobać się jego żonie.

Swojego czasu przecież plotkowało się o romansie Piotra z Małgorzatą Rozenek-Majdan, co miało spowodować wówczas kryzys w związku z Karoliną, obecną żoną Kraśki. Od tamtego czasu Karolina jest bardzo wyczulona na obecność innych kobiet w życiu jej męża.

***

Zobacz więcej materiałów wideo:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje