Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Gąsowski lansuje się na sukcesie Linette... Pokazał wideo jak cali spoceni się obściskują!

Magda Linette wprawiła Polaków w osłupienie. Tenisistka awansowała bowiem do półfinału tegorocznego Australian Open 2023. Sukces sportsmenki odbił się echem w sieci i poruszył polskich celebrytów. Piotr Gąsowski musiał wtrącić do całego zamieszania swoje pięć groszy.

Magda Linette osiągnęła sukces życia

Magda Linette podbiła międzynarodową arenę sportu. Polska tenisistka awansowała dzisiaj do półfinału Australian Open 2023. Gratulacje spływają na jej ręce ze strony wielu polskich gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć najbardziej znanych "nazwisk" PolsatuMaciej Dowbor ekscytował się oszałamiającym sukcesem 30-latki już w kilka godzin po wydarzeniu.

Reklama

Piotr Gąsowski promuje się na Linette? Pozazdrościł znajomemu!

Piotr Gąsowski, który niegdyś tworzył duet prowadzących z Dowborem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", chyba pozazdrościł koledze, bo pokusił się o udostępnienie wyjątkowego nagrania, na którym widać, jak ćwiczy pod okiem tenisistki. Czyżby chciał się wypromować na jej osiągnięciach?

"Brawooooo! Gratulacje z Surinamu! A to, co zobaczycie w filmiku, miało miejsce zaledwie miesiąc temu na Florydzie! Nie do wiary! Magda, dziękujemy! Radość mnie rozpiera i duma nieopisana!" - podpisał wideo Piotr Gąsowski, dając upust kłębiącym się w nim emocjom.

Podróżami nie powinien się jednak chwalić, bo te ostatnio nie wychodzą mu najlepiej. Każdy wyjazd kończy się dla niego wstydliwymi komplikacjami!

Piotr Gąsowski i jego feralne podróże...

Floryda nie okazała się dla Gąsowskiego łaskawa. Tuż po zameldowaniu się na miejscu prezentera czekały pewne nieprzyjemności. Zapominalski Piotr, który nie spakował do torby nawet szczoteczki do zębów i klapek szybko pobiegł do sklepu, by uzupełnić niezbędne braki. Niestety, w hotelu okazało się, że torba z rzeczami zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zaaferowany całą sprawą Gąs opowiedział o wszystkim w sieci. Po odkryciu "kradzieży" szybko udał się do marketu, w którym robił zaopatrzenie. Jedna z ekspedientek pomogła mu przeszukać placówkę, jednak ich wspólny wysiłek spełzł na niczym. W geście dobrej woli mieszkanka Florydy pozwoliła podróżnikowi wziąć z półek potrzebne produkty bez konieczności ponownego płacenia za nie.

Los zadrwił sobie z Gąsowskiego, bo już po rozpakowaniu wszystkich walizek znalazła się zguba, która umknęła uwadze roztargnionego gwiazdora. Okazało się, że cały czas tkwiła pod fotelem, gdzie musiał nieopatrznie ją wepchnąć. Zawstydzony całą sprawą prezenter szybko zwrócił powielone rzeczy do sklepu i przeprosił pracownicę za zamieszanie.

Za kolejny punkt swojej wycieczki Gąsowski obrał Medellin w Kolumbii. Trzeba przyznać, że miejsce spodobało mu się z marszu, jednak tuż przed Piotr przeżył chwile grozy. Jego znajomy zatrzasnął się w toalecie, ryzykując spóźnieniem się na samolot, a jakby tego było mało, żeby wyciągnąć go z "więzienia" trzeba było... wyważyć drzwi! A co gorsza, personel lotniska nie chciał wpuścić gwiazdora na pokład samolotu. Na szczęście jakimś cudem udało mu się wrócić do Polski. Aż strach pomyśleć, co jeszcze go czeka...

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Gąsowski przeżył dramat w podróży. Myślał, że utknął tam na amen!

Producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegnali Gąsowskiego. Padły wzruszające słowa

Gąsowski jednak nie poświęcił się jak prawdziwy bohater? Na jaw wychodzą nowe fakty!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy