Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Adamczyk ledwo wiązał koniec z końcem! Tyle zarabiał w teatrze!

Piotr Adamczyk (49 l.) jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce i z pewnością nie musi narzekać na wynagrodzenie, jednak kiedyś nie było tak kolorowo. W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" przyznał, że żył z mamą "od pierwszego do pierwszego", a skromny zarobek z teatru dokładał do domowego budżetu.

Piotr Adamczyk jest dzisiaj jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce i z pewnością nie musi narzekać na wynagrodzenie. 

Zaczynał od występów na deskach Teatru Współczesnego, a największą popularność przyniosły mu role w filmach "Karol. Człowiek, który został papieżem" oraz "Chopin. Pragnienie miłości".

Dzisiaj absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie ma już na swoim koncie kilka Telekamer, a widzowie kojarzą go z takich produkcji, jak "Listy do M.", "Lejdis", "Testosteron", "Och, Karol 2" czy serial "Kowalscy kontra Kowalscy" na antenie Polsatu.

Reklama

Niedawno gwiazdor wziął udział w zagranicznej produkcji Marvela! W jego życiu jednak nie zawsze było tak kolorowo. 

Piotr Adamczyk gorzko o zarobkach w teatrze

Piotr Adamczyk w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" nawiązał do swojego dzieciństwa i przyznał, że nie miał w domu łatwo. Z mamą ledwo wiązali koniec z końcem, a jego skromne zarobki z teatru trafiały do rodzinnego budżetu.

Adamczyk jest wdzięczny mamie, że przez cały ten czas starała się mu zapewnić jak najlepszy byt. Udało się jej też spełnić wielkie marzenie aktora.

Odkąd jego sytuacja finansowa uległa zmianie, stara się jej pomagać.

Oglądajcie serial "Kowalscy kontra Kowalscy" z udziałem Adamczyka w każdą sobotę o godz. 20:05 w Polsacie oraz online na Polsat Go!

Zobacz też:

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Ten Typ Mes i Damian Michałowski przyjęli Ukraińców. Pokazali mieszkanie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy