Reklama
Reklama

Pilny komunikat ws. Wieczorek. Ogłoszono, że ta wiadomość "wstrząśnie opinią publiczną", a teraz takie wieści

Sprawa Iwony Wieczorek wraca jak bumerang. Ostatnio jedni z najbardziej związanych z tym tajemniczym zaginięciem dziewczyny dziennikarze rzucili nowe światło w sprawie, twierdząc że "nowe fakty wstrząsną opinią publiczną". Teraz media rozgrzewa komunikat policji, która zamieściła w sieci zdjęcia świadków zdarzenia z tamtej feralnej nocy. Czy w końcu nastąpi przełom?

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku, gdy wracała do domu w Gdańsku z sopockiej dyskoteki. W pewnym momencie dziewczyna jednak rozpłynęła się w powietrzu, zaledwie kilkaset metrów od miejsca zamieszkania. 

Poszukiwania trwają od trzynastu lat i w sumie nadal nie udało się zbyt wiele wyjaśnić. W 2022 roku do akcji wkroczyli śledczy z Archiwum X, więc wielu ludzi liczy na jakiś przełom. 

W ciągu zaledwie kilku miesięcy specjaliści z Krakowa ustalili więcej, niż policjanci z Trójmiasta przez te wszystkie lata. Nowe światło na tę sprawę rzucili niedawno Mikołaj Podolski i Marta Bilska. 

Reklama

Iwona Wieczorek: Przełom w sprawie?

Jak się okazało, Bilska i Podolsi zapowiedzieli powstanie nowej książki. Mają się tam znaleźć niepublikowane dotąd wiadomości, które mogą "wstrząsnąć opinią publiczną". 

"Chcemy na chłodno przedstawić realia sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek, a także obalić wiele mitów, które przez lata wokół niej narosły. Dodatkowo przekazując nowe informacje, które dla wielu mogą być dużym zaskoczeniem" - czytamy jej słowa w "Super Expressie".

"Wbrew wszelkiej maści "przeszkadzaczom" udało nam się też przekonać wielu ważnych rozmówców do tego, że warto w końcu zabrać głos w sprawie i zacząć powoli przerywać zmowę milczenia" - dodała. 

Media rozgrzewa komunikat policji ws. Iwony Wieczorek

Teraz wrócił także temat związany z komunikatem policji ws. świadków tego tajemniczego zdarzenia sprzed lat.

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku i Policja prosiła ludzi o rozpowszechnianie zdjęć z monitoringu, na których widać osoby, które coś w tej sprawie mogą wciąż wiedzieć. 

"Osoby, które rozpoznają się na zdjęciach lub osoby, które znają tożsamość sfotografowanych ludzi proszone są o kontakt telefoniczny- czytamy w komunikacie KWP w Gdańsku, zapewniając całkowitą anonimowość informatorom. 

Zobacz też:

6 tys. policjantów musiało złożyć oświadczenie w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek!

Zaskakująca teoria ws. Wieczorek. Jej ciało wyrzucone przez Bałtyk w Rosji lub na Litwie?!

Iwona Wieczorek: Tusk interweniował w jej sprawie! Oto, co wyszło po latach  

Iwona Wieczorek i zmowa milczenia. Były policjant zdradza kulisy układu: "Nie lubią, jak tam się czegoś szuka"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Wieczorek
Reklama
Reklama
Reklama