Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pierwszy wywiad z Meghan Markle! Opowiedziała jak poznała księcia Harry’ego!

Meghan Markle (36 l.) jest kolejną wybranką księcia Harry’ego (32 l.). Para budzi coraz większe zainteresowanie mediów i w końcu pojawił się pierwszy wywiad z ukochaną księcia!

Kiedy u boku księcia Henryka pojawiła się kolejna piękność, nikt specjalnie się nie zdziwił, bowiem Harry jest znany ze swojej kochliwości. Kolejna koleżanka więc nie zrobiła na nikim większego wrażenia.

Reklama

Jednak z biegiem czasu, kiedy Markle wciąż towarzyszyła Harry’emu, brytyjskie media bardziej zainteresowały się jej osobą. Okazało się wówczas, że jest aktorką znaną z serialu "Suits".

Podobno rodzina królewska miała spore problemy z zaakceptowaniem wyboru księcia. Teraz sama Meghan postanowiła zabrać głos i udzieliła wywiadu dla jednego z prestiżowych magazynów - "Vanity Fair".

W rozmowie z gazetą wyjawiła jak poznali się z Harrym.

"Spotykaliśmy się w tajemnicy przez sześć miesięcy, zanim wyszło to na jaw. Jedyna rzecz, jaka się zmieniła, to percepcja ludzi. Ja się nie zmieniłam, jestem ciągle tą samą osobą i nigdy nie definiowałam siebie poprzez ten związek".

Dziewczyna księcia Henryka jednak nie chciała odnieść się do plotek, jakoby niedawno jej ukochany miał poprosić ją o rękę. To byłoby wielkie wydarzenie, które mogłoby przyćmić nawet ciążę księżnej Kate (35 l.)! 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje