Reklama
Reklama

Piękni i Młodzi: Magda Narożna apeluje do byłego męża

Nowy rok przyniósł wielkie zmiany w zespole Piękni i Młodzi. Dawid Narożny został wyrzucony z grupy. Ale nie chce się z tym pogodzić. Żona wydała oświadczenie.

Od początku stycznia piosenkę "Tak, już bez Ciebie" (posłuchaj!) Piękni i Młodzi mogą śmiało śpiewać z dedykacją dla Dawida Narożnego. Na stronie internetowej grupy pojawił się komunikat dotyczący tej sytuacji:

"W zespole nastąpiły zmiany personalne! Formacja tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)".

Reklama

W ten sposób trio ostatecznie ucięło spekulacje dotyczące tego, czy Dawid Narożny jest jeszcze członkiem Pięknych i Młodych.

- Mój były mąż, pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadza w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który grał z nami od trzech lat  - mówi w rozmowie z "Na Żywo" piosenkarka.

Nie ukrywa, że podjęcie decyzji o wykluczeniu z grupy jednego z jej założycieli było trudne dla niej, Wilczewskiego i Biczaka, ale niezbędne.

- Nie potrafimy już rozmawiać. Postaramy się, by fani nie stracili na tym zamieszaniu. Będą nowości, które wykonamy w nowym składzie i tak też zagramy w weekend - zapewnia wokalistka.

Zawodowe rozstanie było dla niej tym trudniejsze, że odbyło się w atmosferze skandalu. Dawid opublikował film, na którym Krzysztof, partner artystki, uderza jego narzeczoną. Czy chciał on w ten sposób zaszkodzić byłej żonie i zrewanżować się za decyzję grupy?

- To jest przykre. Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid przypomni sobie o tym - mówi Magda.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy